APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
SEPHORA
  • Wyłączność

HYDRATE - Mleczny krem nawilżający z kwasem hialuronowym

75,00  zł

150,00 zł / 100ml

50 ml150,00 zł / 100ml

SEPHORA

HYDRATE - Mleczny krem nawilżający z kwasem hialuronowym

75,00 zł

50 ml150,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

TWÓJ PREZENT

Etui na okulary w prezencie przy zakupie produktów marki Sephora Collection za min. 129 zł

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Skóra naturalnie składa się w około 70% z wody. Osłabiona bariera skórna powoduje zwiększoną, nieodczuwalną utratę wody, co prowadzi do odwodnienia i dyskomfortu. Ten nawilżający krem z kwasem hialuronowym uzupełnia poziom wody w skórze i wzmacnia barierę ochronną skóry, dzięki czemu wilgoć zostaje natychmiast zatrzymana w głębi naskórka i utrzymuje się przez 48 godzin.



    - Konsystencja: lekki krem.

    – Działanie: nawilżające.

    – Rodzaj skóry: sucha, normalna, wrażliwa.

    - Składnik aktywny: kwas hialuronowy.



    Lekka, mleczna konsystencja o udowodnionej skuteczności: wzmocniona bariera ochronna skóry + 48-godzinne nawilżenie

    Nawilżający kosmetyk z SEPHORA COLLECTION o mlecznej i lekkiej konsystencji idealnie nadaje się do skóry normalnej i suchej, a nawet wrażliwej. Twoja skóra natychmiast stanie się gładsza i elastyczna. Z każdym kolejnym dniem skóra odzyskuje swój blask żona i nawilżenie.



    Efekty:

    Nawilżenie 48 godz.(1)

    +94% natychmiastowego nawilżenia (2)

    100% potwierdza odzyskane poczucie komfortu skóry (3)

    98% potwierdza wzmocnienie bariery skórnej (4)



    (1) Badanie kliniczne przeprowadzone na grupie 41 osób, 48 godzin po zastosowaniu. Pomiar instrumentalny.

    (2) Badanie kliniczne przeprowadzone w grupie 41 osób, 30 minut po zastosowaniu. Pomiar instrumentalny.

    (3) Badanie kliniczne przeprowadzone w grupie 44 osób po 28 dniach stosowania. % zadowolnych osób.

    (4) Badanie kliniczne przeprowadzone w grupie 44 osób po jednym zastosowaniu. % zadowolnych osób.





    - Wzbogacony kwasem hialuronowym.

    Formuła tego lekkiego kremu zawiera kwas hialuronowy, niezbędny składnik aktywny nawilżający, znany ze swojej wyjątkowej zdolności wiązania wody w głębi naskórka. Prawdziwy magnes nawilżający, pomaga redukować oznaki odwodnienia i ujędrniać skórę. Skóra odzyskuje nawilżenie i komfort przez cały dzień.





    Zalety mlecznego kremu nawilżającego SEPHORA COLLECTION

    - 97% składników pochodzenia naturalnego.

    - Formuła wegańska (nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego).

    - Idealnie przygotowuje skórę pod makijaż

    - Formuła testowana w 100% na skórze wrażliwej.



     

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.5/5

(269 Opinie)

Wszystko (270)

(184)

(58)

(20)

(2)

(6)

  • 28 wrz 2026

    Ciarasull

    Opinia testera

    This is a super hydrating cream! Wasn’t a huge fan of the smell but it did everything it was supposed to. I would purchase a...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 24 wrz 2026

    Anfi

    45 do 54

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Mocne nawilżenie

    Używam kremu ponad 3 tygodnie, super nawilza długotrwałe. Stosuję razem z serum z tej serii.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 270

ODKRYJ MARKĘ
SEPHORA COLLECTION

Witaj w Sephora Collection! Jesteśmy tu, żeby Cię zainspirować; odkryj nasze tysiące kolorów, wykończeń i efektów. Bądź kim tylko chcesz być, definiuj swoje własne piękno i co najważniejsz, kochaj to co widzisz :) Baw się i udostępniaj z #sephoracollection

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com