Prezenty świąteczne

Poczuj magię Świąt z Sephora! Spraw, aby ten czas był wyjątkowy dla Twoich bliskich. Podaruj im cudowne prezenty, które sprawią, że na ich twarzach zagości uśmiech i wzruszenie. Wyjątkowe zapachy, kultowe produkty do makijażu, pielęgnacyjne bestsellery czy wspaniałe zestawy prezentowe – z nami wybierzesz doskonałe prezenty od serca.



83 Produkty
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Średni Zestaw Podarunkowy - Sephora Exclusive
    100ml+125g+15ml+200ml

    169,00 zł

    38,41 zł / 100ml

    100
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Średni Zestaw Podarunkowy
    200ml+125g+140g+100ml

    169,00 zł

    29,91 zł / 100ml

    124
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Mały Zestaw Podarunkowy
    50ml+50ml+20ml+70ml

    109,00 zł

    57,37 zł / 100ml

    111
  • RITUALS

    Rituals Homme

    Mały Zestaw Podarunkowy
    50ml+50ml+70ml+70ml

    109,00 zł

    45,42 zł / 100ml

    57
  • RITUALS

    The Ritual of Ayurveda

    Mały Zestaw Podarunkowy - Sephora Exclusive
    75ml+50ml+20ml+70ml

    109,00 zł

    50,70 zł / 100ml

    52
  • RITUALS

    The Ritual of Karma

    Mały Zestaw Podarunkowy - Sephora Exclusive
    20ml+70ml+50ml+50ml

    109,00 zł

    57,37 zł / 100ml

    28
  • RITUALS

    The Ritual of Ayurveda

    Średni Zestaw Podarunkowy - Sephora Exclusive
    140g+ 100ml+125g+200ml

    169,00 zł

    29,91 zł / 100ml

    40
  • RITUALS

    The Ritual of Karma

    Średni Zestaw Podarunkowy - Sephora Exclusive
    100ml+125g+200g+125ml

    169,00 zł

    30,73 zł / 100ml

    47
  • RITUALS

    Rituals Homme

    Średni Zestaw Podarunkowy
    200ml+200ml+70ml+15ml

    169,00 zł

    41,22 zł / 100ml

    29
  • SUMMER FRIDAYS

    15 ml + 3,5 ml + 7 ml

    139,90 zł

    548,63 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -26%

    24
  • Wyłączność

    LE MONDE GOURMAND

    Chai Épicé

    Woda perfumowana
    30 ml

    139,00 zł

    463,33 zł / 100ml

    179
  • Wyłączność

    LE MONDE GOURMAND

    Crème Vanille

    Woda perfumowana
    30 ml

    139,00 zł

    463,33 zł / 100ml

    132
  • Wyłączność

    LE MONDE GOURMAND

    Lait de Coco

    Woda perfumowana
    30 ml

    139,00 zł

    463,33 zł / 100ml

    170
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Face mask Caramel Macchiato

    Maseczka do twarzy
    Nawilżająca maska do twarzy (1 szt.)

    14,90 zł

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    25,00 zł

    -40%

    172
  • DIOR

    Miss Dior Essence

    owocowe, kwiatowe i drzewne nuty limitowana edycja
    35 ml

    Od

    515,00 zł

    1.471,43 zł / 100ml

    1404

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Hot on social

    159,00 zł

    1.987,50 zł / 100g

    1125

    Dostępne w 7 odcieniach

  • Hot on social

    RARE BEAUTY

    Soft Pinch Blush

    Miniróż w płynie
    Hope (3.2ml)

    Od

    82,00 zł

    2.781,25 zł / 100ml

    2359

    Dostępne w 13 odcieniach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    BEST SKIN EVER

    Podkład o naturalnym wykończeniu i trwałości do 16 godz.
    19 N (25 ml)

    Od

    37,90 zł

    380,00 zł / 100ml

    227

    Dostępne w 40 odcieniach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Glow

    Superserum Rozświetlające Z 7% Witaminy C I Witaminą E
    30 ml

    Od

    55,00 zł

    107

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • SUPERGOOP!

    Beauty Essentials SPF Travel Kit

    Zestaw produktów przeciwsłonecznych
    20 ml + 20 ml + 20 g

    133,90 zł

    223,17 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -38%

    10
  • 225,00 zł

    3.750,00 zł / 100g

    161

    Dostępne w 7 odcieniach

  • Wyłączność

    Od

    112,00 zł

    149,33 zł / 100ml

    512

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Hot on social

    YVES SAINT LAURENT

    Libre L'Eau Nue

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    579,00 zł

    1.158,00 zł / 100ml

    970

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Size Up

    Maskara zwiększającą objętość rzęs (format podróżny)
    5 ml

    37,00 zł

    740,00 zł / 100ml

    616

24 produkty z 83