Jakiego produktu szukasz?

Skincare glow.


Marzysz o naturalnie rozświetlonej cerze? 


Za pomocą produktów do pielęgnacji jest to możliwe! Idealne Glow uzyskasz dzięki dokładnemu oczyszczaniu i zastosowaniu kolejno: peelingów, serum, kremów na dzień i na noc oraz produktów do zadań specjalnych. 

6 KROKÓW DO UZYSKANIA NATURALNEGO GLOW TWOJEJ SKÓRY

KROK 1 - REGULARNE OCZYSZCZANIE TWARZY 


Wydaje się banalne i wręcz oczywiste, jednak prawidłowo oczyszczona cera to kluczowy krok do uzyskania jej naturalnego blasku skóry. Pamiętaj że sam demakijaż nie zastąpi pełnego oczyszczania! Poza produktami do demakijażu warto sięgnąć po różnego rodzaju żele, pianki lub olejki do mycia. Pamiętaj o oczyszczaniu twarzy rano i wieczorem produktami dobranymi do określonego typu cery.

A jeśli masz problem z określeniem typu cery, sprawdź nasz artykuł!ODKRYJ SWÓJ TYP SKÓRY

KROK 2 - TONIZOWANIE


Dlaczego używanie toniku jest tak ważne w pielęgnacji? A to dlatego, że po oczyszczeniu twarzy zmywamy z niej także jej naturalne pH. Stosowanie toniku do twarzy jest niezbędne aby przywrócić środowisko skóry i ułatwić wchłanianie dalszych składników w głąb skóry.

KROK 3 - ZŁUSZCZANIE MARTWEGO NASKÓRKA


Naturalne glow, to przede wszystkim świeży wygląd cery, dlatego należy zadbać o wygładzenie powierzchni skóry i pozbyć się obumarłego naskórka. Przy tego rodzaju pielęgnacji watro sięgać po różnego rodzaju peelingi lub produkty bogate w kwasy i enzymy, które pobudzają które do szybszej regeneracji i odnowy. 


KROK 4 - APLIKACJA SERUM LUB ESENCJI


Serum lub esencja to najbardziej skoncentrowane produkty pielęgnacyjne. 

Tajemnicą glow skin jest naniesienie kilku warstw kosmetyków do pielęgnacji o lekkiej, nieobciążającej skóry konsystencji wraz ze składnikami odżywczymi i rozświetlającymi. 

KROK 5 – NAWILŻENIE SKÓRY ZA POMOCĄ KREMU


Po kuracji serum, skóra jest odżywiona. Pamiętajmy zatem, że serum należy „zamykać” kremem, aby uniknąć odparowania wody, czy też „ucieczki” składników ze skóry. 


Dla uzyskania efektu GLOW, najlepsze będą delikatne kremy ze składnikami nawilżającymi oraz zatrzymującymi wodę w naskórku. 

Nie zapominajmy także o kremach pod oczy! Nawilżona skóra pod okiem i rozświetlone spojrzenie to jeden z kluczowych kroków promiennego wyglądu. 


KROK 6 - PIELĘGNACJA DO ZADAŃ SPECJALNYCH


Jeśli potrzebujemy natychmiastowego efektu rozświetlenia naszej skóry, zbawienne i pomocne będą różnego rodzaju maski, balsamy i mgiełki. To produkty, które szczególnie sprawdzą się przed tzw. „wielkim wyjściem”. 

Warto jednak pamiętać, że w pielęgnacji nie wystarczy tylko jednorazowe użycie. Ważna jest konsekwencja i regularność stosowania, dzięki czemu naturalny blask skóry może nam towarzyszyć przez długi czas.