MAKIJAŻ SISLEY

Nowoczesne technologie, formuły wzbogacone roślinnymi składnikami aktywnymi, ultra-czyste pigmenty, zmysłowe tekstury...

Cera, oczy, usta... marka Sisley Paris postawiła na wysokiej jakości makijaż, oparty o specjalistyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji skóry, jednocześnie zapewniając kolor.

Makijaż Sisley

SISLEY

Blur Expert Voile poudre perfecteur lissant

415,00 zł
11 g
Dostępne 2 odcienie

Podkłady Sisley

Przez cały dzień podkład pozostaje w kontakcie ze skórą. Aby cera zachowała swoje nawilżenie i komfort oraz aby była chroniona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, marka Sisley Paris stworzyła innowacyjne podkłady wysokiej jakości, bogate w aktywne składniki pielęgnacyjne.

PODKŁADY SISLEY

Sisley Paris oferuje pełną gamę podkładów opracowanych w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb skóry, również w przypadku skóry wrażliwej. Bogate w aktywne składniki pielęgnacyjne, dbają o zachowanie poziomu nawilżenia w skórze oraz przywracają jej blask.
SISLEY

Sisleÿa Le Teint Podkład

od 505,90 zł
1B Ivory (30 ml)
Dostępne 12 odcienie

SISLEY

Phyto-Hydra Teint Koloryzujący krem nawilżający

od 465,00 zł
1 LIGHT
Dostępne 5 odcieni

OCZY SISLEY

Aby każdemu stworzyć możliwość dobrania makijażu od najbardziej naturalnego do najbardziej wyrafinowanego, formuły produktów do makijażu oczu marki Sisley Paris odpowiednie są nawet dla najbardziej wrażliwych oczu lub osób noszących szkła kontaktowe.

MAKIJAŻ OCZU

Wzmocnienie wyglądu oka to sztuka. Aby połączyć przyjemność z gry z kolorami i korzyściami pielęgnacji skóry, Sisley oferuje pełną gamę makijażu oczu. Jasne cienie do powiek, mocne i zmysłowe tekstury, awangardowe technologie…. A przede wszystkim aktywne składniki do pielęgnacji skóry w każdym produkcie - tuszach do rzęs, kredkach i eyelinerach.
SISLEY

Phyto-Khol Star Waterproof Wodoodporna kredka do oczu

od 225,00 zł
N°6 Mystic Purple (0,3 g)
Dostępne 11 odcieni

SISLEY

Phyto-Eye Twist Kredka do oczu

od 116,90 zł
N°1 Topaze Crayon (1,5 g)
Dostępne 18 odcieni

SISLEY

Ombre Éclat Liquide Cień do powiek w płynie

219,00 zł
1 Champagne (6,5ml.)
Dostępne 6 odcieni

USTA SISLEY

Formuły pielęgnacyjne wzbogacone ekstraktami roślinnymi o właściwościach zmiękczających i ochronnych, aby ubrać usta w żywe kolory. Połysk, komfort, świetlistość, miękkość i precyzja - makijaż, który zaspokoi wszystkie pragnienia

MAKIJAŻ UST

Czy zastanawiałeś się nad dodaniem pielęgnacji ust do swojej listy dobrych nawyków dotyczących urody? Skóra warg jest szczególnie cienka i wrażliwa. Usta pozbawione filmu hydrolipidowego bardzo szybko się odwadniają. Dlatego postaw na szminkę, która zawiera składniki pielęgnacyjne, zadba o kondycję ust, doda twarzy wyrazistości i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo kobieco.
SISLEY

Le Phyto Rouge Edycja limitowana

195,00 zł
N°16 Beige Bejing + 3,4 g
Dostępne 3 odcienie

SISLEY

Phyto-Rouge Shine Błyszcząca pomadka

od 225,00 zł
10 SHEER NUDE (3g)
Dostępne 13 odcienie

SISLEY

Konturówka do ust

259,00 zł
N°11 Sweet Coral
Dostępne 11 odcieni