PIELĘGNACJA

Fitokosmetologia leży w centrum filozofii marki Sisley Paris. Polega ona na wydobywaniu z roślin najskuteczniejszych ekstraktów i starannemu łączeniu poszczególnych składników. Dzięki specjalistycznej wiedzy na temat roślin oraz ich wpływu na skórę, marka Sisley Paris oferuje wysokiej jakości produkty, które działają kompleksowo na indywidualne potrzeby skóry.

SISLEŸA

Silne aktywne składniki Sisleÿa L’Intégral Anti-ge działają krótko- i długoterminowo, z spektakularnymi efektami. Natychmiast uczucie liftingu, skóra jest osłonięta, twarz jest mniej widoczna.
Po 2 miesiącach kontury stają się ostrzejsze. Skóra jest ponownie napięta, podciągnięta, policzki wypukłe.
Zintegrowany rytuał przeciw starzeniu się skóry, który wygląda wyraźnie młodziej, dłużej.

Moc Czarnej Róży Baccara

Róża Baccara stanowi serce kultowej linii produktów Black Rose od sisley Paris. Jej nazwa zaczerpnięta jest od ciemno-czerwonych płatków o aksamitnym wykończeniu, które wydają się niemal czarne. Ekstrakty użyte w linii pielęgnacji Balck Rose wykazują silne działanie wygładzające, nawilżające i rozświetlające.

ODKRYJ

HYDRA GLOBAL

Codzienne nawilżanie jest niezbędnym gestem, aby zachować elastyczność i piękno skóry od najmłodszych lat.

Sisley oferuje zabiegi nawilżające na bazie ekstraktów roślinnych dostosowane do każdego z Twoich problemów związanych z urodą: intensywne nawilżenie, maska ​​nawilżająca z natychmiastowym efektem... Skóra odzyskuje równowagę i sprężystość.