ULTRA-PRAKTYCZNE MASKI

 

Zestaw 14 ultrapraktycznych masek, które działają w zaledwie 1 minutę! Idealne codzienne odżywienie, gdy brakuje Ci czasu! Wzbogacone ekstraktami z awokado i lotosu, maski te składają się z bardzo cienkiej tkaniny, która pozwala na lepsze działanie składników i wydajność w zaledwie 1 minutę. Zamykany format opakowania utrzymuje formuły świeże do ostatniej chwili!! 

SEPHORA COLLECTION

Maska do twarzy w płachcie Zestaw

43,00 zł
Awokado (14 szt.)
Dostępne 2 pojemności
WYŁĄCZNOŚĆ

MASKI, KTÓRE UZALEŻNIAJĄ

 

Maski Sephora Collection mają rozwiązanie na wszystkie problemy. Oprócz wyboru masek do twarzy, Sephora Collection oferuje również te dla rąk, stóp, włosów, warg i plastrów na nos. Przetestowaliśmy je i nie możemy się bez nich obejść!

SEPHORA COLLECTION

Maseczka pod oczy Płatki z biocelulozy o wysokiej skuteczności

20,00 zł
Maseczka pod oczy z liczi - nawilża i rozświetla
Dostępne 4 pojemności
WYŁĄCZNOŚĆ
WYŁĄCZNOŚĆ
WYŁĄCZNOŚĆ

MASKI, KTÓRE SĄ TAK PRAKTYCZNE, JAK SĄ SKUTECZNE!

 

Łatwa i bardzo precyzyjna pielęgnacja skóry! Wygładzający, matujący, odżywczy lub złuszczający sztyft? Wybierz te maski w sztyfcie zgodnie z potrzebami i obszarami twarzy. Skuteczne w 5 minut zawierają następujące składniki: bambus, węgiel drzewny, arbuz i spirulinę! Nakładanie maski nigdy nie było tak zabawne i szybkie!

SEPHORA COLLECTION

Maseczka do twarzy w sztyfcie

od 45,00 zł 22,50 zł
Bambus - matowienie (25 g)
Dostępne 4 pojemności
-50%

SUPER MASKI DLA MOJEJ SKÓRY

 

Maski, bez których nie będziesz w stanie się obejść! Maska olejkowa 2w1 pozostawia skórę idealnie czystą i odżywioną w zaledwie 1 minutę. Maska wydzielająca ciepło zapewnia oczyszczenie skóry i natychmiastowy efekt uspokajający. Matowa maska ​​pozostawia skórę bardziej jędrną. Peelingująca maska ​​ujednolica cerę.

SEPHORA COLLECTION

Multi-Sensorial Masks Wielozmysłowe maseczki do twarzy

30,00 zł
Maseczka peelingująca z grejpfrutem - Wyrównująca strukturę (50 ml)
Dostępne 6 pojemności
WYŁĄCZNOŚĆ