Poznaj Glow Tonic Family!

Rozszerzyliśmy naszą linię Glow o kolejne świetne produkty – teraz możesz cieszyć się wspaniałymi efektami naszego wielokrotnie nagradzanego toniku Glow Tonic podczas każdego etapu codziennej pielęgnacji.

Jak wydobyć swój naturalny blask?

Rozpocznij pielęgnację od żelu oczyszczającego i nawilżającego Glow Tonic Cleansing Gel. Jego unikalna formuła pozostawi Twoją skórę nieskazitelnie czystą i optymalnie nawilżoną. Następnie zastosuj nasz słynny tonik, który przywróci skórze równowagę i delikatnie ją złuszczy, by uwydatnić jej naturalny blask. Na stonizowaną skórę nałóż Glow Tonic Serum, by odżywić skórę i przywrócić jej promienny wygląd. Na koniec zapewnij jej dodatkową dawkę nawilżenia za pomocą nawilżającego sztyftu On-the-Glow, który możesz wszędzie wziąć ze sobą. Ten uniwersalny produkt możesz zastosować na twarzy, ustach, ciele i włosach.To, jak go użyjesz, zależy tylko od Ciebie!

Glow Tonic

Ten wielokrotnie nagradzany tonik rozświetlający głęboko oczyszcza i delikatnie złuszcza skórę. Jest odpowiedni do każdego rodzaju cery. Jego unikalna formuła bez alkoholu wzbogacona jest o 5% kwas glikolowy, dzięki czemu usuwa zanieczyszczenia i zmniejsza widoczność porów. Stosuj rano lub wieczorem, by Twoja skóra stała się zdrowsza, bardziej zrównoważona i pełna blasku. Pixi Glow Tonic ukoi Twoją cerę, przywróci jej równowagę i przygotuje ją do nałożenia makijażu. W przypadku nakładania produktu z kwasem rano sugerujemy codzienne stosowanie preparatu z filtrem SPF.

Glow Tonic Serum

Ten produkt o niezwykle lekkiej formule nawilża i odżywia skórę, delikatnie ją złuszczając, by uzyskać efekt wygładzenia i rozświetlenia. Kwas glikolowy oczyszcza cerę i uwalnia naturalny blask, żeń-szeń dodaje energii i poprawia krążenie krwi, a ekstrakt z aloesu zapewnia maksymalne nawilżenie. Używaj rano lub wieczorem, by zmiękczyć skórę i nadać jej naturalny, promienny wygląd. W przypadku nakładania produktu z kwasem rano sugerujemy codzienne stosowanie preparatu z filtrem SPF.

On-the-Glow & Glow Mist

Potrzebujesz dodatkowego nawilżenia w ciągu dnia? Nasz sztyft nawilżający i mgiełka Glow Mist to produkty, które powinny znaleźć się w każdej damskiej torebce! Zastosuj sztyft nawilżający Pixi Beauty On-the-Glow na twarz, ciało i włosy, by dostarczyć natychmiastowego nawilżenia. Mgiełka Pixi Beauty Glow Mist wzbogacona o 13 naturalnych olejków to z kolei doskonały produkt, który błyskawicznie odżywi i odświeży skórę. Rozpyl mgiełkę na makijaż rano lub w ciągu dnia, aby uzyskać świeże, rozświetlone wykończenie.

GLOW SKINTREATS

WYŁĄCZNOŚĆ

WYŁĄCZNOŚĆ

WYŁĄCZNOŚĆ

WYŁĄCZNOŚĆ

WYŁĄCZNOŚĆ

WYŁĄCZNOŚĆ

WYŁĄCZNOŚĆ

WYŁĄCZNOŚĆ