Perfumy piżmowe

Piżmo to zapach, którego sensualna natura rozkochuje płeć przeciwną i do którego miały słabość m.in. królowe. Perfumy z piżmem od wieków intrygują i uwodzą jako jeden z najskuteczniejszych afrodyzjaków. Sprawdź propozycje dostępne w Sephora!



116 Produktów
  • ACQUA DI PARMA

    180 ml

    499,00 zł

    277,22 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    KAYALI

    KAYALI VANILLA 28

    Woda perfumowana
    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    1075

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • KENZO

    50 ml

    224,90 zł

    449,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    559,00 zł

    -59%

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GUERLAIN

    Wkład uzupełniający 200 ml

    899,00 zł

    449,50 zł / 100ml

    1
  • GUERLAIN

    75 ml

    Od

    539,00 zł

    718,67 zł / 100ml

    8

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Try me

    GUERLAIN

    75 ml

    Od

    268,90 zł

    358,53 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    539,00 zł

    -50%

    22

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • NARCISO RODRIGUEZ

    NARCISO Cristal

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    338,90 zł

    677,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    529,00 zł

    -35%

    995

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • MAISON MARGIELA

    165 g

    174,90 zł

    87,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    285,00 zł

    -38%

    24
  • Od

    575,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    329

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Od

    575,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    266

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • SERGE LUTENS

    L'Eau Serge Lutens

    Woda perfumowana
    100 ml

    725,00 zł

    725,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • ACQUA DI PARMA

    Buongiorno

    Świeca
    200 g

    359,00 zł

    179,50 zł / 100g

    3
  • ACQUA DI PARMA

    Buongiorno

    Dyfuzor Zapachowy
    180 ml

    449,00 zł

    249,44 zł / 100ml

    Brak opinii

  • LA PERLA

    La Perla Invisible Touch

    Woda perfumowana
    30 ml

    163,90 zł

    546,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    459,00 zł

    -64%

    51

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • LA PERLA

    La Perla My Day

    Woda perfumowana
    120 ml

    473,90 zł

    394,92 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    1335,00 zł

    -64%

    2

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • JULIETTE HAS A GUN

    Magnolia Bliss

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    109,00 zł

    978,00 zł / 100ml

    63

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Try me

    BVLGARI

    50 ml

    Od

    365,00 zł

    730,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    369,00 zł

    -1%

    3

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GIVENCHY

    50 ml

    Od

    302,90 zł

    605,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    515,00 zł

    -41%

    197

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • VALENTINO

    Donna Born in Roma Coral Fantasy

    Woda perfumowana dla kobiet
    30 ml

    Od

    419,00 zł

    1.396,67 zł / 100ml

    2221

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • NARCISO RODRIGUEZ

    50 ml

    Od

    248,90 zł

    497,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    499,00 zł

    -50%

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • NARCISO RODRIGUEZ

    for her Musc Noir Rose

    kwiatowo-ambrowa woda perfumowana
    50 ml

    Od

    359,00 zł

    1.058,00 zł / 100ml

    1540

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • VIKTOR & ROLF

    Vaporisateur 50 ml

    Od

    226,90 zł

    453,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    499,00 zł

    -54%

    68

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    KAYALI

    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    206

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ARMANI

    My Way

    woda perfumowana (format podróżny)
    10 ml

    155,00 zł

    1.550,00 zł / 100ml

    9102

24 produkty z 116