CHANE

SUBLIMAGE LA CRÈME REWITALIZACJA SKÓRY CHANEL

Wyjątkowy krem, o formule nowej generacji, wzbogacony został w molekuły Éphémères of Planifolia. Więcej
1.699,00 zł
3.398,00 zł / 100g
Odkryj

1zł = 1 punkt. 150 punktów = -10% na Twoje następne zakupy

344872
TWÓJ PREZENT

*Oferta ważna wyłącznie na Sephora.pl, przy zakupach realizowanych drogą wysyłkową. Nie łączy się z innymi promocjami, nie dotyczy produktów przecenionych oraz kosztów wysyłki. W boxie znajdują się: Sephora Collection full size Hair Sheet Mask, Invisibobble Sprunchie Slim Bella Chrome 2szt., Virtue Exfoliating Scalp Treatment 15ml., Devacurl Ultra Defining Gel 1.5 oz., The Ouai Leave In Conditioner Deluxe Size 25ml., BRIOGEO Briogeo DDR Mask Deluxe 30ml., MOROCCANOIL MO treatment 10ml., SOL DE JANEIRO Mini Hair Mask Deluxe 25ml. oraz OTWS Hair mask 20ml. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 • tab description Opis

  Wyjątkowy krem, o formule nowej generacji, wzbogacony został w molekuły Éphémères of Planifolia. Rzadkie i intensywne, molekuły te znikają niemal tak szybko, jak się pojawiają w trakcje procesu dojrzewania owoców. Efemeryczne w naturze, lecz wieczne w formule, przekazują skórze swoją rewitalizującą moc. Intensywnie zrewitalizowana skóra ulega wzmocnieniu, odzyskuje blask i idealny wygląd.

 • tab tips Zalecenia stosowania
  SUBLIMAGE La Crème dostępny jest w gamie wyjątkowych konsystencji: od lekkiej do bogatej, aby umożliwić znalezienie takiej formuły, która - używana rano i wieczorem - najlepiej dopasuje się do indywidualnych potrzeb, pory roku i okazji:

  Konsystencja La Crème Texture Fine jest świeża i delikatna niczym jedwabna satyna.

  - Nakładaj krem SUBLIMAGE La Crème za pomocą szpatułki. Nanoś niewielką ilość kremu na oba policzki, czoło, szyję i dekolt.
  - Rozprowadzaj go na twarzy – od środkowej części ku jej zewnętrznym konturom. Następnie wmasuj go również pod linią żuchwy, od brody do uszu. Na zakończenie, delikatnie rozprowadzaj krem na dekolcie, ruchem od brody do obojczyków.
  -Aby optymalnie skorzystać z walorów kremu, przestrzegaj rytuału aplikacji rewitalizującej, opracowanego specjalnie przez CHANEL. Na kluczowych partiach twarzy wykonuj masaż okrężnymi ruchami za pomocą kłykci i zamkniętych dłoni.
W świecie zapachów, makijażu i pielęgnacji marki CHANEL awangardowe produkty wchodzą w interakcje z legendarnymi kreacjami, aby składać obietnicę unikatowego piękna, sublimowanego dzień po dniu.