Cleanology Easy Eyes BiPhase - płyn dwufazowy do demakijażu

83,00  zł

66,40 zł / 100ml

125 ml66,40 zł / 100ml

DR IRENA ERIS

Cleanology Easy Eyes BiPhase - płyn dwufazowy do demakijażu

83,00 zł

119,00 zł

-30.3%

125 ml66,40 zł / 100ml

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Delikatny i wysoce skuteczny płyn do demakijażu
    oczu i ust. Dokładnie usuwa nawet intensywny,
    wodoodporny makijaż, nie pozostawiając tłustej
    warstwy. Dwufazowa formuła, oparta na emoliencie
    z trzciny cukrowej i hydrolacie ylang-
    -ylang, łagodzi, nawilża i regeneruje wrażliwą
    skórę. Botaniczny LashBloom Extract wzmacnia
    rzęsy, zwiększając ich długość i objętość.

Opinie

5/5

(1 Opinie)

Wszystko (1)

(1)

(0)

(0)

(0)

(0)

  • 09 wrz 2026

    Kalioke

    45 do 54

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    polecam

    Bardzo fajny produkt do demakijażu oczu. Dobrze zmywa tusz i nie szczypie w oczy.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 1 opinie z 1

ODKRYJ MARKĘ
DR IRENA ERIS

Luksusowe kosmetyki Dr Irena Eris zostały stworzone z pasji do pielęgnacji piękna. Przełomowe receptury projektowane są w oparciu o własne zgłoszenia patentowe, nowatorskie technologie czy najlepsze, często trudno dostępne składniki, a dzięki synergii działań grupy ekspertów z różnych dziedzin, kosmetyki od lat wyróżniają się na rynku.

"Chcemy, aby nasze kosmetyki czyniły kobiety piękniejszymi i pozwalały im dłużej zachować młody, atrakcyjny wygląd." Irena Eris

ODKRYJ DR IRENA ERIS

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com