APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Dr Irena Eris Cleanology Nawilżający Tonik Dotleniający

97,00  zł

51,05 zł / 100ml

190 ml51,05 zł / 100ml

LABORATOIRE ERIS

Dr Irena Eris Cleanology Nawilżający Tonik Dotleniający

97,00 zł

139,00 zł

-30.2%

190 ml51,05 zł / 100ml

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Nawilżający tonik dotleniający. Tonik nawilża, łagodzi i przywraca równowagę skóry.

Opinie

(0 Opinie)

Wszystko (0)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Regulamin dodawania opinii

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Napisz recenzję

ODKRYJ MARKĘ
DR IRENA ERIS

Luksusowe kosmetyki Dr Irena Eris zostały stworzone z pasji do pielęgnacji piękna. Przełomowe receptury projektowane są w oparciu o własne zgłoszenia patentowe, nowatorskie technologie czy najlepsze, często trudno dostępne składniki, a dzięki synergii działań grupy ekspertów z różnych dziedzin, kosmetyki od lat wyróżniają się na rynku.

"Chcemy, aby nasze kosmetyki czyniły kobiety piękniejszymi i pozwalały im dłużej zachować młody, atrakcyjny wygląd." Irena Eris

ODKRYJ DR IRENA ERIS

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com