APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Samoopalacze do ciała

Piękna i równomierna opalenizna przez cały rok? Teraz to możliwe! Wystarczy, że sięgniesz po samoopalacz do ciała w Sephora. Kremy o aksamitnej konsystencji, pachnące olejki czy łatwe w aplikacji atomizery zmienią pielęgnację w chwile prawdziwej przyjemności. Sprawią, że będziesz mogła cieszyć się piękną opalenizną nie tylko latem!



36 Produktów
  • DR DENNIS GROSS

    Alpha Beta Glow Pad Self-Tanner for Body

    Samoopalające chusteczki do ciała
    8 chusteczka

    154,90 zł

    129,08 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    235,00 zł

    -34%

    103
  • BALI BODY

    Violet 1 Hour Express

    Samoopalacz ekspresowy
    225 ml

    149,00 zł

    66,22 zł / 100ml

    22
  • BALI BODY

    Deep Violet Tanning Mousse

    Pianka brązująca w kolorze ciemnego fioletu
    200 ml

    155,00 zł

    77,50 zł / 100ml

    5
  • Wyłączność

    SEPHORA

    My Glowing Gingerbread

    świecący w ciemności piernikowy ludzik
    1 szt.

    34,90 zł

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    59,00 zł

    -40%

    9
  • BALI BODY

    Shimmering Tanning Gel SPF 15

    Rozświetlający żel brązujący SPF 15
    150 ml

    139,00 zł

    92,67 zł / 100ml

    11
  • ISLE OF PARADISE

    Self-Tan Sunny Serum Body

    Serum samoopalające
    125 ml

    89,00 zł

    71,20 zł / 100ml

    Brak opinii

  • BALI BODY

    Luxe Tanning Mitt

    Rękawica do samoopalacza
    1 sztuka

    65,00 zł

    175,68 zł / 100g

    68
  • DIOR

    Dior Solar

    żel samoopalający do ciała
    150 ml

    289,00 zł

    192,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    355,00 zł

    Brak opinii

  • BALI BODY

    Gradual Tanning Butter

    Masło samoopalające
    220 g

    159,00 zł

    72,27 zł / 100g

    108
  • LABORATOIRE ERIS

    Dr Irena Eris tropical thaiti

    Samoopalający Balsam Nawilżający Do Ciała
    200 ml

    149,00 zł

    74,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • BALI BODY

    Self Tanning Milk

    Mleczko samoopalające
    240 ml

    62,90 zł

    26,21 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    159,00 zł

    -60%

    205
  • COCO & EVE

    Anti-Aging Tanning Serum

    Przeciwstarzeniowe serum brązujące
    30 ml

    159,00 zł

    530,00 zł / 100ml

    52
  • 137,90 zł

    110,32 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -25%

    43
  • ISLE OF PARADISE

    Daily Self-Tan Lotion

    Lotion samoopalający
    Light/Medium (185 ml)

    69,00 zł

    37,30 zł / 100ml

    6

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    TARTE

    Key Largo

    Brązujące kropelki serum do twarzy i ciała
    Bronze Glow (35 ml)

    169,00 zł

    482,86 zł / 100ml

    166
  • ISLE OF PARADISE

    Samoopalacz w piance Express

    Samoopalacz do ciała
    200 ml

    135,00 zł

    67,50 zł / 100ml

    1
  • BALI BODY

    Ultra Dark Self Tanning Mousse

    Bardzo ciemny samoopalacz w piance
    200 ml

    149,00 zł

    74,50 zł / 100ml

    120
  • ST TROPEZ

    Serum Corps Luxe

    Samoopalające serum do ciała
    200 ml

    82,90 zł

    41,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    209,00 zł

    -60%

    1091
  • VITA LIBERATA

    Tinted Tanning Mousse

    Pianka samoopalająca wersja barwiona 200ml
    MEDIUM 200ml.

    149,00 zł

    74,50 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 115,90 zł

    77,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -37%

    56
  • 115,90 zł

    77,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -37%

    47
  • VITA LIBERATA

    Fabulous Gradual Tanning Lotion

    Balsam stopniowo samoopalający
    Medium + 200ml

    89,00 zł

    44,50 zł / 100ml

    14
  • PAT&RUB

    BODY TANNING BALM

    Krem samoopalający do ciała
    100 ml

    125,00 zł

    125,00 zł / 100ml

    1
  • ISLE OF PARADISE

    Medium 200 ml

    135,00 zł

    67,50 zł / 100ml

    196

    Dostępne w 3 pojemnościach

24 produkty z 36

Na przykład: name@example.com