APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Metal Detox maska

97,90 zł

39,16 zł / 100ml

250ml39,16 zł / 100ml

L'Oréal Professionnel

Metal Detox maska

97,90 zł

159,00 zł

-38.4%

250ml39,16 zł / 100ml

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 1 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Profesjonalna maska zabezpieczająca włosy. Do stosowania po każdym profesjonalnym zabiegu koloryzacji lub dekoloryzacji. Ochrona włókna włosów, odżywienie, nawilżenie, włosy stają się lśniące.

Opinie

5/5

(4 Opinie)

Wszystko (4)

(4)

(0)

(0)

(0)

(0)

  • 18 wrz 2026

    daga

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Tydzień

    Głęboka regeneracja i miękkość

    Polecam tę maskę, ponieważ fantastycznie wygładza pasma, ułatwia rozczesywanie i pozostawia włosy miękkie w dotyku bez obcią...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 12 cze 2026

    Kimi

    Opinia testera


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 4

ODKRYJ MARKĘ
L'OREAL PROFESSIONNEL

Od 1909 r. łączy naukę z wiedzą mistrzów fryzjerstwa. Najbardziej zaawansowane technologie, ekspercka pielęgnacja i spektakularne efekty dla Twoich włosów.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com