Invictus - Zestaw upominkowy z wodą toaletową

0 opinie
Invictus - Zestaw upominkowy z wodą toaletową
510,00 zł (1)
510,00 zł / 100ml
On jest człowiekiem w całej jego mocy, prawdziwym bohaterem. INVICTUS. Wyzwany i pobłogosławiony Zobacz więcej

510,00 zł (1)
510,00 zł / 100ml

2 ZŁ = 1 Punkt
250 punktów = 1 nagroda do wyboru

Bezpieczne płatności

 • visa
 • mastercard
668104
OFERTA SPECJALNA

Promocja obowiązuje od 30.11.2023 r. do 01.12.2023 r. na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -40% na drugi, tańszy produkt. Oferta obowiązuje z kodem: ZIMA40. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect.

OFERTA SPECJALNA

Promocja obowiązuje od 28.11.2023r. do 11.12.2023r. (lub do wyczerpania zapasów prezentu) na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania Holiday Box w prezencie przy zakupach za min. 399 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BOX. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja nie jest dostępna w opcji Click&Collect.

TWÓJ PREZENT

Oferta ważna na Sephora.pl i w aplikacji do 24.12.2023 lub do wyczerpania zapasów przy zakupach realizowanych drogą wysyłkową. Nie łączy się z innymi promocjami, nie dotyczy produktów przecenionych oraz kosztów wysyłki. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Oferta nie obowiązuje w opcji Click&Collect. Do jednego koszyka dodaje się tylko jeden prezent.

null
 • tab description Opis

  On jest człowiekiem w całej jego mocy, prawdziwym bohaterem. INVICTUS. Wyzwany i pobłogosławiony przez bogów. Aromat, który wydziela, to aromat zwycięstwa. Perfumy INVICTUS to wspaniały pojedynek pomiędzy przenikliwą świeżością i zwierzęcą zmysłowością. Dwie siły, którym nic (lub nikt) nie może się oprzeć. Heroiczny, świeży i drzewny zapach, w którym łączą się wibrujące i potężne nuty.


  Perfumy Paco Rabanne dla mężczyzn reprezentują dwie ścierające się siły: przenikliwą świeżość i zwierzęcą zmysłowość. Dominuje morska bryza. Eksplozja grejpfruta. Męskie lasy dominują i rozpalają. Zapach magnetycznej paczuli, zmysłowego drzewa gwajakowego i ambry. Podwójne zwycięstwo!


  To pudełko zawiera

  Woda toaletowa INVICTUS 100 ml

  Woda toaletowa INVICTUS 10 ml

  Dezodorant (150 ml)

 • tab tips Zalecenia stosowania

  Używać zgodnie z przeznaczeniem.

 • tab olfactory NUTY ZAPACHOWE

  Uczucie ekstazy, która wznosi, ożywia i pobudza – zostało osiągnięte dzięki nutom morskim (skórka grejpfruta i liść laurowy). Uzależniająca właściwość zapachu pochodzi od ekstremalnie męskiej tożsamości i zwierzęcego magnetyzmu akordu drzewno-bursztynowego.
  Świeżość skórka grapefruita, akrody morskie, liście laurowe.
  Zmysłowość drzewo gwajakowe, paczula, szara ambra.

 • Opinie

  Regulamin dodawania opinii

Paco Rabanne zasłynął jako projektant mody, który nieustannie eksperymentuje z nowymi koncepcjami; unikalny styl uczynił z niego wizjonera nowoczesności w świecie mody i zapachów. Na wzór domu mody, zapachy Paco Rabanne są śmiałe, zmysłowe i nowatorskie. Każdy flakon wyraża jego pasje tworzenia oraz zmysł architekta. Przekazują emocje i kreatywność w duchu Paco Rabanne.