MOC NAWILŻENIA


Dla zachowania prawidłowych, fizjologicznych funkcji naszej skóry woda jest niezbędna!

Odpowiednie nawilżenie to podstawowa i najważniejsza potrzeba naszej skóry. Dobrze nawodniona skóra to skóra jędrna, pełna blasku, pozbawiona linii, wynikających głównie z odwodnienia, to skóra pełna życia, na której oznaki starzenia pojawiają się wolniej.

Zbyt mała ilość wody w skórze i brak odpowiedniego jej natłuszczenia prowadzą do stopniowego zachwiania równowagi wodno-lipidowej, co osłabia naturalną warstwę ochronną naszej skóry (warstwę hydrolipidową) oraz zaburza funkcjonowanie mikrobioty skóry, co w konsekwencji przekłada się na osłabienie systemu obronnego skóry i kaskadę różnych reakcji zapalnych.

Skóra odwodniona jest skórą pozbawioną blasku, poszarzałą, linie i zmarszczki oraz pory są bardziej widoczne. Skóra staje się mniej jędrna i elastyczna.

Zadbaj o odpowiednie nawilżenie już dziś i poczuj MOC NAWILŻENIA!
ODKRYJ NASZYCH ULUBIEŃCÓW

DOSKONAŁE ODŻYWIENIE
O PIELĘGNACJI


Skóra sucha, to skóra, której poza odpowiednią ilością wody, brakuje także tłuszczy, substancji lipidowych.


Krem o działaniu odżywczym dostarcza skórze niezbędnych składników mineralnych, witamin oraz substancji lipidowych, aby wspomagać naturalne procesy fizjologiczne Twojej skóry.NIEZAWODNA OCHRONA
O PIELĘGNACJI


Skóra sucha dużo bardziej narażona jest na agresywne działanie czynników zewnętrznych. Często wynika to z zaburzeń funkcji naturalnej bariery ochronnej skóry. Cera staje się bardziej wrażliwa i reaktywna.


Zadbaj o odpowiednią ochronę sięgając po produkty, które pomogą zregenerować barierę hydrolipidową Twojej skóry oraz złagodzą skutki podrażnienia cery.

PRZYWRÓCENIE RÓWNOWAGI
O PIELĘGNACJI


Skóra sucha to przede wszystkim efekt zaburzenia równowagi wodno-lipidowej. Zbyt mała ilość wody oraz substancji tłuszczowych, w Twojej skórze, skutkuje uczuciem ściągnięcia, dyskomfortu. Cera staje się szorstka, nieprzyjemna w dotyku i pozbawiona blasku. Efekty starzenia się skóry, także widoczne są dużo wcześniej.


Zadbaj o przywrócenie równowagi Twojej skórze, sięgając po produkty intensywnie nawilżające, by Twoja skóra odzyskała komfort i blask!