Wszystkie produkty

OLEHENRIKSEN

Marka


6 Produktów
  • OLE HENRIKSEN

    Peach Glaze Plumping Trio

    Zestaw pielęgnacyjny z niacynamidem i witaminą C
    50 ml + 15 ml + 12 ml

    129,90 zł

    173,20 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -34%

    43
  • OLE HENRIKSEN

    Peach Glaze Glow

    Serum z niacynamidem i witaminą C
    30 ml

    195,00 zł

    650,00 zł / 100ml

    511
  • OLE HENRIKSEN

    Double Rewind Pro-Grade 0,3% Retinol

    Serum przeciwstarzeniowe z retinolem
    30 ml

    125,90 zł

    419,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    315,00 zł

    -60%

    219
  • OLE HENRIKSEN

    Truth Serum

    Rozświetlające serum z kwasem hialuronowym i witaminą C
    30 ml

    265,00 zł

    883,33 zł / 100ml

    534
  • OLE HENRIKSEN

    Dewtopia 20% Acid Night Treatment

    Serum nocne wyrównujące koloryt z AHA i PHA
    30 ml

    295,00 zł

    983,33 zł / 100ml

    1507
  • OLE HENRIKSEN

    Banana Bright Vitamin C Serum

    Serum z kwasem hialuronowym i witaminą C
    30 ml

    289,00 zł

    963,33 zł / 100ml

    1691

6 produktów z 6