APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Wszystkie produkty

KORRES

Marka


8 Produktów
  • Wyłączność

    KORRES

    Black Pine Primus

    przeciwzmarszczkowy Booster
    30ml

    249,00 zł

    124,50 zł / 100g

    3
  • Wyłączność

    KORRES

    Santorini Grape

    Wygładzające serum do twarzy
    30 ml

    159,00 zł

    530,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    205,00 zł

    -22%

    468
  • Wyłączność

    KORRES

    BLACK PINE

    Ujędrniające serum do twarzy na noc
    30 ml

    234,00 zł

    780,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    335,00 zł

    -30%

    2
  • Wyłączność

    KORRES

    White Pine Meno-Reverse

    Serum przeciwstarzeniowe do twarzy
    30 ml

    349,00 zł

    1.163,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    KORRES

    Black Pine 4D BIO-SHAPELIFT

    Serum konturujące do twarzy
    40 ml

    222,00 zł

    555,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    379,00 zł

    -41%

    1
  • Wyłączność

    KORRES

    Black Pine 4D BIO-SHAPELIFT

    Ujędrniające serum do twarzy
    30 ml

    264,00 zł

    880,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    349,00 zł

    -24%

    Brak opinii

  • Wyłączność

    KORRES

    Greek Yoghurt

    Serum do twarzy z probiotykami
    30 ml

    225,00 zł

    750,00 zł / 100ml

    3
  • Nowość

    KORRES

    Smart Yoghurt

    Serum z probiotykami
    30 ML

    225,00 zł

    750,00 zł / 100ml

    4

8 produktów z 8