Wszystkie produkty

DR DENNIS GROSS

Marka


29 Produktów
  • DR DENNIS GROSS

    Alpha Beta Glow Pad Self-Tanner for Face

    Samoopalające chusteczki do twarzy
    20 chusteczka

    154,90 zł

    352,05 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    235,00 zł

    -34%

    114
  • DR DENNIS GROSS

    DermInfusions™

    Zabieg koloryzujący usta, wypełniający i regenerujący
    Transparentes (4 ml)

    129,00 zł

    3.495,93 zł / 100g

    779

    Dostępne w 5 odcieniach

  • DR DENNIS GROSS

    50 ml

    310,00 zł

    620,00 zł / 100ml

    27
  • DR DENNIS GROSS

    FaceWare Pro

    Maska do twarzy LED
    1 szt.

    2000,00 zł

    440,53 zł / 100g

    12
  • DR DENNIS GROSS

    DermInfusions™

    Wypełniający i regenerujący krem pod oczy
    15 ml

    299,00 zł

    1.993,33 zł / 100ml

    28
  • DR DENNIS GROSS

    DermInfusions™

    Krem nawilżający o działaniu wygładzająco-regenerujacym
    50 ml

    335,00 zł

    670,00 zł / 100ml

    28
  • DR DENNIS GROSS

    Creamy Cleansing Oil

    Kremowy olejek oczyszczający
    177 ml

    219,00 zł

    123,73 zł / 100ml

    31
  • DR DENNIS GROSS

    Alpha Beta On The Spot Gel

    Żel oczyszczający
    30 ml

    205,00 zł

    683,33 zł / 100ml

    48
  • DR DENNIS GROSS

    Alpha Beta®

    Delikatny peeling na co dzień
    5 zabiegów

    Od

    115,00 zł

    255,56 zł / 100g

    11

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DR DENNIS GROSS

    Vitamin C Lactic

    Rozświetlająca pielęgnacja okolic oczu
    15 ml

    139,90 zł

    932,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    350,00 zł

    -60%

    30
  • DR DENNIS GROSS

    Advanced Retinol + Ferulic

    Serum potrójnie korygujące do skóry wokół oczu
    15ml

    365,00 zł

    2.433,33 zł / 100ml

    28
  • DR DENNIS GROSS

    All Physical

    Krem przeciwsłoneczny zapewniający maksymalną ochronę
    50ml

    210,00 zł

    420,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • DR DENNIS GROSS

    Alpha Beta®

    Codzienny peeling o intensywnej formule
    5 zabiegów

    Od

    115,00 zł

    250,00 zł / 100g

    53

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DR DENNIS GROSS

    Hyaluronic Marine

    Mleczko do demakijażu z kwasem hialuronowym
    150ml

    109,90 zł

    73,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    160,00 zł

    -31%

    1
  • DR DENNIS GROSS

    Alpha Beta

    Żel oczyszczający na co dzień z kompleksem AHA/BHA
    60 ml

    90,00 zł

    150,00 zł / 100ml

    2
  • DR DENNIS GROSS

    Advanced Retinol + Ferulic

    Skoncentrowane serum ujędrniające
    30ml

    149,90 zł

    499,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    375,00 zł

    -60%

    25
  • DR DENNIS GROSS

    Vitamin C + Lactic

    Intensywne nawilżenie i jędrność
    60ml

    395,00 zł

    658,33 zł / 100ml

    28
  • DR DENNIS GROSS

    Vitamin C + Lactic

    Pielęgnujące serum nawilżające
    50ml

    350,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • DR DENNIS GROSS

    Hyaluronic Marine

    Serum nawilżające
    30ml

    179,90 zł

    599,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    350,00 zł

    -48%

    1
  • DR DENNIS GROSS

    Advanced Retinol + Ferulic

    Intensywny krem przeciwzmarszczkowy
    60ml

    395,00 zł

    658,33 zł / 100ml

    33
  • DR DENNIS GROSS

    Alpha Beta

    Żel oczyszczający na co dzień z kompleksem AHA/BHA
    225ml

    225,00 zł

    100,00 zł / 100ml

    30
  • DR DENNIS GROSS

    Advanced Retinol + Ferulic

    Intensywny krem przeciwzmarszczkowy na noc
    30ml

    455,00 zł

    1.516,67 zł / 100ml

    25
  • DR DENNIS GROSS

    DermInfusions

    Maska liftingująco-regenerująca na kontur oczu
    4 packs

    210,00 zł

    525,00 zł / 100ml

    207
  • DR DENNIS GROSS

    DermInfusions

    Serum wypełniająco-regenerujące
    30ml

    360,00 zł

    1.200,00 zł / 100ml

    29

24 produkty z 29