PRZECIWSTARZENIOWA LINIA YOUTH FLOW

Prawidłowa odnowa naskórka to sekret młodości pięknej skóry. Linia YOUTH FLOW wykorzystuje naturalne mechanizmy regeneracyjne "przepływu młodości", dzięki czemu skóra jest odnowiona, gładsza, jędrniejsza i bardziej promienna, dzień po dniu.

ODKRYJ

NAWILŻAJĄCA LINIA HYDRATION FLOW

Nawilżenie jest kluczowym elementem dla skóry. Niezbędny jest dobry przepływ wody przez poszczególne warstwy naskórka, a także wzmocnienie bariery ochronnej skóry, aby ją zatrzymać. Linia HYDRATION FLOW zaspokaja podstawowe potrzeby skóry i zachwyca zmysły, zapewniając nawilżoną, gładką i wzmocnioną barierę ochronną skóry.

ODKRYJ

PIELĘGNACJA CIAŁA NOURISHING FLOW

Aby zachować swoje piękno i chronić się przed odwodnieniem, skóra potrzebuje sprawnego przepływu lipidów w naskórku. Osłabiony przepływ substancji odżywczych może zaburzyć funkcję bariery ochronnej skóry, sprawiając, że staje się ona bardziej sucha, mniej gładka i lepiej odżywiona. NOURISHING FLOW to obietnica pięknej skóry od stóp do głów, która stymuluje "przepływ składników odżywczych", dzięki czemu skóra staje się bardziej nawilżona, gładsza i chroniona przed odwodnieniem.

ODKRYJ

JAK STOSOWAĆ PRODUKTY YOUTH FLOW

Krok po kroku:
KROK 1: Oczyść i przygotuj skórę za pomocą toniku YOUTH FLOW PRESERVED TONER
KROK 2: Zastosuj SERUM YOUTH FLOW
KROK 3: Ujędrnij skórę kremem YOUTH FLOWKROK 4: Zastosuj SERUM POD OCZY