Dom mody Carolina Herrera od trzech dekad pielęgnuje pełne życia podejście do piękna, a jako swój znak rozpoznawczy przyjął śmiałą elegancję i nowoczesne wyrafinowanie. Jego zapachy oraz kolekcje modowe to doskonała mieszanka couture i żywiołowej, radosnej energii. Bestsellerowe linie Good Girl i Bad Boy tworzą prawdziwą power couple. Zostały one zainspirowane wizją współczesnej kobiecości i męskości, które kryją w sobie dualizm – światło i mrok, wrażliwość i siłę. Piękno leży w przeciwieństwach.

BAD BOY

Zapach dla mężczyzn, w których drzemie natura buntownika. Woda toaletowa Bad Boy zabiera nas w złożoną zapachową podróż, w której główną rolę gra czarny i biały pieprz połączony z cytrusową świeżością włoskiej bergamotki. Pierwszy zapach zaprezentowany w kultowym już flakonie w kształcie błyskawicy, symbolizującej heroiczną siłę i wyrazistą osobowość współczesnego mężczyzny.

ODKRYJ

BAD BOY COBALT

Woda perfumowana Bad Boy Cobalt to nowe elektryzujące wcielenie kultowego zapachu. Tym razem celebruje on siłę więzów braterstwa. Mineralna fuzja seksowności i dzikiej świeżości. Energetyzująca kompozycja ukazuje nam mężczyznę Bad Boy w jego najbardziej eleganckim wcieleniu, który oddany jest swoim przyjaciołom, przy których może być sobą.

ODKRYJ

BAD BOY LE PARFUM

Śmiała interpretacja zapachu Bad Boy. Bezkompromisowa, autentyczna i tajemnicza woda perfumowana Bad Boy Le Parfum dowodzi, że zasady są po to, aby je łamać, poprzez intrygujące zapachowe połączenie konopi i skóry. Kompozycję otwiera energetyczne uderzenie nut grejpfruta, do którego dołączają korzenne akordy czarnego pieprzu i geranium. Nuty głębi to zaskakująco ciepła skóra i drzewny wetiwer.

ODKRYJ

ODKRYJ UNIWERSUM GOOD GIRL

It's good to be bad.

ODKRYJ