GENTLEMAN GIVENCHY


W sile i delikatności jesteś dandysiem dziś.
Jesteś wolny w stylu i duchu raczej nie pójdzie w ich ślady.
Jesteś z tych, którzy odważą się prowadzić taniec, zawsze z elegancją.
GENTLEMAN GIVENCHY jest dla Ciebie!

ZŁOTO

Wybuchowa zmysłowość, która pęka po pierwszym odparowaniu tego orientalnego lasu. Woda perfumowana łączy pieszczotę irysa z dziką zmysłowością esencji paczuli ... Dla dżentelmena z nutką śmiałości, pasji i spontaniczności.

NAMIĘTNOŚĆ

Woda Perfumowana Gentleman Boisee
Nowy niesamowity zapach, taki jak woda perfumowana Gentleman Boisee, która łączy ciepło z subtelną elegancją. Najnowsza interpretacja tego zapachu ujawnia wszystkie zmysłowe oblicze Gentlemana, który potrafi pokazać jak najwięcej charakteru niż wrażliwości i którego zapach jest odbiciem tego nieoczekiwanego kontrastu.

ELEGANCJA

WODA TOALETOWA
Ta woda toaletowa ma nieoczekiwany kwiatowy zwrot akcji pomiędzy Iris i Bois Cuiré. Ta drzewna paproć interpretuje męską elegancję z odrobiną przyprawy! Zapach dla dżentelmena w każdym niuansie. Niekwestionowana męskość a potwierdzona delikatność.

DŻENTELMEN DO KOŃCA NOCY

Oto zadziwiający dżentelmen nowego rodzaju, charyzmatyczny i uwodzicielski. Urzekający, by nie powiedzieć fascynujący, swoim wybuchowym urokiem i wrodzonym poczuciem chłodu. Lider, który raczej nie podąży za ruchem, wręcz przeciwnie: woli go uruchomić. Zwłaszcza jeśli prowadzi go do przygód, które obudzą wszystkie zmysły…