KOLEKCJA ULTIMATE RENEWAL

NIEZRÓWNANY SKARB
Ta kolekcja jest owocem harmonijnego mariażu odżywczych biokompatybilnych olejków z ekstraktem komórek macierzystych lotosu śnieżnego. Skóra zostaje otoczona kojącym i luksusowym kokonem. Ziemisty odcień zmęczonej skóry ustępuje miejsca pełnej blasku promienności.Skóra odzyskuje młody wygląd i jędrność, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Skóra staje się mocniejsza i zregenerowana. Powraca blask.

KOLEKCJA ULTIMATE LIFT

NAJLEPSZE WYNIKI W ZAKRESIE PRZYWRACANIA JĘDRNOŚCI SKÓRY I EFEKTU LIFTINGU
Kolekcja Re-Nutriv Ultimate Lift – efekt idealnego mariażu urody z nauką – przywraca skórze potencjał młodości i moc regeneracji. Efekt ? Podniesiona, jędrniejsza i bardziej promienna skóra.

Skorzystaj ze zbawiennych właściwości kolekcji Ultimate Lift dzięki kompletnej gamie produktów do twarzy i pod oczy.

WYJĄTKOWY ZAPACH

Kolekcja Re-Nutriv Ultimate Lift pachnie kobiecą, kwiatową kompozycją zapachową o świeżych, zielonych i ziołowych nutach otwierających się na wspaniałe kwiatowe akordy, które ustępują następnie miejsca drzewnym nutom dolnym.

KOLEKCJA ULTIMATE DIAMOND

ULTIMATE DIAMOND – NAJBARDZIEJ KOMPLETNA KOLEKCJA PRODUKTÓW ODMŁADZAJĄCYCH
W pogoni za sekretem urody nasi badacze zwrócili się ku jednemu z najrzadszych i najdrogocenniejszych skarbów natury – czarnej trufli. Dziś, dzięki przełomowym osiągnięciom nauki, stanowi ona element intensywnie stymulujących, chronionych patentem formuł modelujących kontur twarzy oraz odmładzających skórę.

MOC CZARNEJ TRUFLI

Zbierana w południowozachodniej Francji drogocenna czarna trufla została przekształcona przez naukowców z laboratoriów Estée Lauder w potężny koncentrat energetyzujący, który przywraca skórze piękno oraz nadaje jej wyjątkowy blask. Efekt ? Pełna energii i sił witalnych skóra.