Dzień
ojca.


POMYSŁY NA PREZENT DLA NIEGO

perfumy w promocyjnej cenie

zestawy perfum

pielęgnacja twarzy w promocyjnej cenie

pielęgnacja brody

Personalizacja prezentu na dzień ojca

Spersonalizowane usługi


Mała wiadomość wygrawerowana na butelce lub specjalne opakowanie na prezent... Spraw, aby ten prezent był niezapomniany dzięki naszym bezpłatnym usługom personalizacji!


E-KARTA PODARUNKOWA

E-karta podarunkowa


Jaki jest prezent, który możesz kupić w ostatniej chwili i zawsze jest trafiony? E-karta podarunkowa Sephora! Wybierasz kwotę, personalizujesz ją, a potem pozwalasz cieszyć się nią swojemu tacie. Idealny prezent!

GRUPOWY PREZENT
Mieszkasz daleko od swojego rodzeństwa? Trudno Wam się dogadać w sprawie prezentu? Może nadszedł czas, aby dać szansę grupowej karcie podarunkowej? To takie proste: Ty wybierasz datę wysyłki, a cała Twoja rodzina dokłada się do puli pieniędzy, aby tata otrzymał jeszcze bardziej fantastyczny prezent!

WIADOMOŚĆ VIDEO
Decydując się na zakup e-karty podarunkowej możesz zaskoczyć tatę… swoją osobą! Personalizując kartę masz możliwość napisania wiadomości lub nagrania video, które zostanie dołączone do Twojego prezentu. Po potwierdzeniu zakupu uzyskasz dostęp do platformy, na której nagrasz swoje życzenia i pokażesz tacie ile dla Ciebie znaczy!


ile dni pozostało do dnia ojca?

DNI
00
GODZIN
00
MINUT
00
SEKUND
00

FAQ

W Polsce Dzień Ojca wypada 23 czerwca 2021 roku, ale w Sephora zaczyna się dużo wcześniej. Od początku czerwca możesz odkryć wiele pomysłów na prezent z okazji Dnia Ojca, dzięki naszym zestawom upominkowym i wyjątkowym zabiegom pielęgnacyjnym.

Tak - Dzień Ojca to moment, aby celebrować naszych tatusiów! Podobnie jak Dzień Matki, ten dzień został stworzony, aby uhonorować te wyjątkowe osoby w naszym życiu. Tradycja zyskała popularność w USA, ale oryginalne jej początki sięgają tradycji katolickich z XV wieku. Współcześnie z okazji tego święta... sprawiamy naszym tatom radość!

Coś, co uczyni ten dzień niezapomnianym i wyjątkowym! Dlatego w Sephora zaplanowaliśmy różne propozycje prezentów, aby zadbać o Twojego tatę i sprawić mu przyjemność. Wyjątkowe zapachy, produkty do golenia, produkty pielęgnacyjne, zestawy prezentowe... czekają!

Na Dzień Ojca chcesz znaleźć perfumy, które pasują do jego osobowości? Czy bardziej przypomina Mâle od Jeana Paula Gaultiera, Eau Sauvage z Dior czy Invictus od Paco Rabanne? Teraz od Ciebie zależy, czy wybierzesz idealny zestaw podarunkowy na Dzień Ojca tylko dla niego. P.S. Pomożemy w wyborze! ;)