Mother’s Day
gift ideas

Dzień matki, mamusi, mamy... sprawdź najlepsze pomysły na prezenty dla mam!


Jak znaleźć właściwy prezent na dzień mamy?


Nasza mama, nasza opoka, nasz świat… Jeśli jest dzień, w którym możemy to udowodnić, to w Dzień Matki! Tak, dajmy jej bukiet miłości…

Przygotowaliśmy różne inspiracje prezentowe pomysłów na Dzień Matki 2021, wypełnione zapachami i kolorami: najpiękniejsze kwiaty w kultowych zapachach, lśniące produkty wywołujące achwyt, uniwersalne palety do makijażu, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, nowe pudełka kosmetyczne wypełnione skarbami... Możesz nawet zaoferować jej niezapomniany prezent za pomocą naszych bezpłatnych, spersonalizowanych usług. Przygotuj się!

ILE DNI ZOSTAŁO DO DNIA MATKI?

DNI
00
GODZIN
00
MINUT
00
SEKUND
00

Trzymaj rękę na pulsie
nie przegap najlepszych ofert!Nie przegapiłabyś Dnia Matki za żadne skarby świata? Masz rację! Ponieważ niektóre z naszych ofert specjalnych lub pomysłów na prezenty z okazji Dnia Matki będą miały ograniczone zapasy... Zostaw nam swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, gdy tylko będą dostępne.Jak się do Ciebie zwracać? :
Ta informacja jest wymagana
ta informacja jest wymagana

Prezentowe inspiracje na Dzień Matki

Lubimy zostawiać Ci wybór! Dlatego zaplanowaliśmy pomysły na prezenty na Dzień Matki 2021, aby spełnić każde życzenie i zapewnić mamom piękno, na jakie zasługują. Już teraz możemy powiedzieć, że będziesz mogła rozpieszczać ją zapachami czy paletami do makijażu... Między innymi!Pudełka pełne piękna

Zawsze chcemy więcej, jeśli chodzi o prezent na Dzień Matki. Ty chcesz - my działamy! Przygotowujemy zestaw kosmetyków wypełnionych najwspanialszymi zapachami, ale także kilkoma bardzo miłymi niespodziankami… dostępne tylko w Sephora!

Szukasz efektu WOW?

GRAWEROWANIE NA PREZENT

Wybierz produkt dla kogoś Ci bliskiego lub zrób prezent sobie i spersonalizuj go wybierając swoją własną treść i styl grawerunku. Voilà! Twój produkt jest wyjątkowy! Teraz możesz podarować go komuś bliskiemu….albo zostawić go dla siebie!*

* Usługa dostępna w perfumeriach Sephora: w Galerii Mokotów oraz w Westfield Arkadia w Warszawie. Szczegóły usługi dostępne w perfumerii.

FAQ

W 2021 roku Dzień Matki obchodzony jest w środę 26 maja! Dzięki Sephora zaplanuj z wyprzedzeniem prezent, który napełni twoją mamę szczęściem. Wkrótce dostępny będzie wybór niesamowitych ofert, kosmetyków do makijażu i zapachów. Sukces gwarantowany!

Dzień Matki to dzień, w którym świętujemy miłość do naszych mam. To święto przyjęło się w wielu krajach i to dobrze! Ten dzień ma inne pochodzenie, ale współczesna wersja pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Sprawiamy mamom przyjemność i dziękujemy za nasze wychowanie: piszemy małe liściki, aby powiedzieć „Kocham cię”, ofiarujemy kwiaty lub prezenty.

Znalezienie idealnego prezentu na Dzień Matki nie zawsze jest łatwe! Na szczęście Sephora pomoże Ci wybrać prezent, który na pewno ją ucieszy. W pięknie zapakowanym pudełku prezentowym: zapach, makijaż lub pielęgnacja skóry. Trzy rzeczy, których zawsze potrzebujemy!

Nawet lepszy niż jeden zapach: na Dzień Matki podaruj jej pudełko kilku perfum! Trudno się pomylić z tym niesamowitym pomysłem! Zakochaj się w La vie est belle z Lancôme, La petite robe noire od Guerlain czy Si od Armaniego. Czy jest lepszy sposób, aby powiedzieć „kocham cię” swojej ukochanej mamie?