DIOR

NIEOGRANICZONA KREATYWNOŚĆ OD PONAD 70 LAT

Jako twórca zapachów Dior, François Demachy jest ucieleśnieniem mistrzostwa i kreatywności w opracowywaniu kompozycji marki. W sercu Grasse leży jego pracownia twórcza, w której od teraz powstaje każdy zapach Dior.

KWIATY, KWIATY, KWIATY, OD GRASSE DLA ŚWIATA

Region Grasse na południu Francji jest ściśle związany z historią Dior. Christian Dior osiadł niedaleko Grasse, aby hodować kwiaty dla zapachów Dior. Dzisiaj marka Dior wybrała nieporównywalną atmosferę Grasse i jej unikalnego terenu, aby uprawiać tam swoją różę majową i jaśmin.

DIOR MAKEUP, KOLORY MODY

„DLACZEGO POZBAWIAĆ KOBIETY UROKU I CZARU, JAKI NIESIE ZE SOBĄ KOLOR?” To zdanie Christiana Diora jest inspiracją do stworzenia każdej kreacji Domu Mody Dior, dla którego kolor jest w centrum innowacyjnego i nowoczesnego charakteru marki.

PETER PHILIPS DYREKTOR KREATYWNY DS. MAKIJAŻU I WIZERUNKU DIOR MAKEUP

Znany ze swojego unikalnego i awangardowego stylu, Peter Philips dzieli z Domem Diora wyjątkowym poczuciem piękna, elegancji, śmiałości i innowacyjności. To właśnie w tym duchu tworzy kreacje makijażowe Dior na każdy kolejny sezon.

ZA KULISAMI: PROFESJONALNY MAKIJAŻ

Sześć razy w roku, Peter Philips tworzy także makijaże modelek na pokazach mody Dior. Pośród wszystkich emocji za kulisami, makijażyści Dior rozwijają swoje umiejętności, tworząc prawdziwy dialog pomiędzy modą a makijażem.

50 LAT BADAŃ NAD KWIATAMI

Dior Skincare kontynuuje pasję Christiana Dior do kwiatów, wykorzystując wyjątkowe kwiatowe składniki w produktach pielęgnacyjnych. Obecne formuły pozwalają uwydatnić piękno każdej kobiety, jednocześnie są łagodnie dla skóry.

EKSPERCI DIOR SCIENCE WYCHWYCILI NIESKOŃCZONĄ SIŁĘ WITALNĄ KWIATÓW

Dior Science rozpoznaje najbardziej wyjątkowe kwiaty i uprawia je w swoich ogrodach, zgodnie z zasadami upraw organicznych. Opracowuje najbardzij zaawansowane technologicznie procesy ekstrakcji w celu uzyskania wysoce skutecznych składników kosmetycznych, testowanych w 4 ośrodkach badawczych we Francji i Azji.