OD ROŚLINY DO PRODUKTU

Wybierając między surowcami syntetycznymi i surowcami pochodzenia roślinnego o podobnej skuteczności i właściwościach, Clarins zawsze stawia rośliny. Naukowcy Clarins nieustannie kierują się tą zasadą przy opracowywaniu wszystkich kosmetyków. Dlatego nasze formuły zawierają ponad 250 składników aktywnych pochodzenia roślinnego. Wszystkie rośliny są starannie dobierane ze względu na ich właściwości, aby dostarczyć każdej kobiecie pielęgnację, na jaką zasługuje.

OLEJKI DO TWARZY

Olejki do twarzy Clarins skomponowane są z bukietu składników aktywnych pochodzenia roślinnego. Wszystkie rośliny są starannie dobierane ze względu na ich właściwości oraz używane w najbardziej skutecznym stężeniu, aby dostarczyć każdej kobiecie pielęgnację, na jaką zasługuje. Każdy składnik roślinny uprawiany jest w poszanowaniu środowiska i bioróżnorodności.

OLEJKI DO CIAŁA

Olejki do ciała Clarins skomponowane są z bukietu składników aktywnych pochodzenia roślinnego. Wszystkie rośliny są starannie dobierane ze względu na ich właściwości oraz używane w najbardziej skutecznym stężeniu, aby dostarczyć każdej kobiecie pielęgnację, na jaką zasługuje. Każdy składnik roślinny uprawiany jest w poszanowaniu środowiska i bioróżnorodności.

SKŁADNIKI CLARINS