1
/5
Przygotowanie

Nałóż Brow Genius® Serum bezpośrednio na czyste brwi, wykonując krótkie pociągnięcia przypominające włoski, skupiając się na miejscach, w których występują braki. Pozostaw formułę na jedną do dwóch minut do wyschnięcia przed przystąpieniem do pielęgnacji i stylizacji brwi.

2
/5
Baza

Delikatnie nabierz niewielką ilość Brow Freeze® za pomocą szczoteczki Brow Freeze® Dual-Ended Applicator. Na pokrywce, wetrzyj produkt w szczoteczkę, przesuwając ją do tyłu i do przodu. Nakładaj na czyste brwi, wykonując ruchy ku górze i delikatnie dociskając.

3
/5
Wypełnienie

Aby wypełnić brwi, użyj płaskiej strony Brow Definer do obrysowania i wycieniowania brwi, a środkowej strony do wypełnienia i zdefiniowania. Aby stworzyć detale przypominające włoski, użyj cienkiej końcówki.

4
/5
Detale

Użyj Brow Wiz®, aby obrysować i udoskonalić kształt brwi. W miejscach, gdzie brakuje włosów, stwórz dodatkową teksturę przypominającą włosy, lekko rysując w tym samym kierunku, co naturalny wzrost włosów.

5
/5
Wykończenie

Nałóż Clear Brow Gel, wykonując krótkie pociągnięcia w górę, aby nadać brwiom błyszczące wykończenie. Utrwali on włoski w miejscu i stworzy naturalne, puszyste rozdzielenie i teksturę przypominające włoski.