GLOV Born to be wild set On-The-Go - Zestaw - GLOV
 

GLOV

GLOV Born to be wild set On-The-Go
Zestaw

  • Nowość

Dodaj pikanterii swoim rytuałom urodowym z GLOV. Sprytny sposób na demakijaż i pielęgnację skóry. Dla dziewczyn, które nie boją się wychodzić poza schematy. Zerwij z nudną rutyną pielęgnacyjną. ...

Dowiedz się więcej

On-The-Go rękawiczka do demakijażu
Zebra Bunny Ears opaska na włosy
Woreczek

Zestaw Zebra Bunny Ears
  • Nowość
79,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
Dodaj pikanterii swoim rytuałom urodowym z GLOV. Sprytny sposób na demakijaż i pielęgnację skóry. Dla dziewczyn, które nie boją się wychodzić poza schematy. Zerwij z nudną rutyną pielęgnacyjną. Demakijaż Cię nudzi i masz ciekawsze rzeczy do roboty? Przedstawiamy prosty i niewymagający zaangażowania sposób na usunięcie makijażu. Potrzebujesz jedynie wody. Dołączamy opaskę, która utrzyma w ryzach Twoje włosy nawet przy najdzikszych pielęgnacyjnych pomysłach.

GLOV On-The-Go nie tylko usuwa makijaż, ale również pielęgnuje skórę, pozostawiając ją miękką, złuszczoną i pełną blasku. Zapomnij o toniku, żelu do twarzy czy peelingu. Od dziś nie są już potrzebne.

GLOV jest przetestowany dermatologicznie, hipoalergiczny i delikatny dla skóry oraz oczu (nawet jeśli nosisz soczewki kontaktowe).

To nie wszystko... GLOV nie jest zwykłą rękawiczką do demakijażu. Pozostawia skórę ukojoną, delikatnie złuszczoną, poprawia mikrokrążenie i utrzymuje pH na właściwym poziomie.

Pielęgnacja to nie tylko demakijaż. Wiemy! Kiedy potrzebujesz dodatkowego peelingu albo chcesz rozpieścić swoją skórę maseczką lub masażem jadeitowym wałkiem, niekoniecznie zapraszasz na urodową imprezkę włosy, a te jak na złość pchają się na twarz. Opaska Bunny Ears je okiełzna i da Ci nieskrępowane pole do popisu.

Opaska pasuje na każdą głowę. Nadruk inspirowany zebrą utrzyma na wodzy nie tylko włosy, ale też wszystkie dzikie pomysły. P.S Ta opaska jest idealna do selfie. Skąd to wiemy? Z Instagrama!
100% polyester Bunny Ears 80% polyester, 20% polyamid 

Zobacz opinie klientów