beautyblender® bubble - BEAUTYBLENDER
 

BEAUTYBLENDER

beautyblender® bubble

  • wyłączność

Bueautyblender bubble w odcieniu lekko-różowym przypomina bąbelki różowego szampana. Jest to niezbędny aplikator do makijażu! Jest tak samo wyprofilowana i zrobiona z tego samego materiału co ...

Dowiedz się więcej
TO DO
beautyblender® bubble
  • wyłączność
72,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
  • WIĘCEJ INFORMACJI
  • SKŁAD
Bueautyblender bubble w odcieniu lekko-różowym przypomina bąbelki różowego szampana. 

Jest to niezbędny aplikator do makijażu!
Jest tak samo wyprofilowana i zrobiona z tego samego materiału co oryginalna beautyblender. Jest przystosowana do wielokrotnego użytku rozprowadzając makijaż bez zacieków przy minimalnym zużyciu produktu. Została stworzona aby polepszyć wygląd i przedłużyć trwałość podkładu, pudrów i innych produktów do cery.

Co jeszcze warto wiedzieć:
Beautyblender posiada strukturę otwartych porów, które wypełniają się małą ilością wody po zamoczeniu co powoduje ""sytość"" w związku z czym nakładane kosmetyki utrzymują się na powierzchni i nie są pochłaniane przez aplikator co gwarantuje mniejsze zużycie produktu. Po zwilgotnieniu beautyblender podwaja wielkość i staje się jeszcze bardziej miękki po czym powraca do poprzedniego rozmiaru po wysuszeniu.

Jak używać ?
namocz.odsącz.nanieś

Namocz beautyblender bubble w wodzie przed każdą aplikacją. To podwoi rozmiar gąbki.
Wyciśnij nadmiar wody i odsącz ręcznikiem.
Nanieś podkład, krem bb, krem cc lub puder aby uzyskać idealny makijaż za każdym razem.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.
Beautyblender używa bezpiecznych, rozpuszczalnych w wodzie barwników, które nie zanieczyszczają środowiska i nie niszczą struktury pianki.
gąbka bez lateksu

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów