Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Podkład Matte SPF 15 - BAREMINERALS
 
Fair Medium matte (6 gr)

BAREMINERALS

Podkład Matte SPF 15

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Podkład SPF 15 MATTE zapewni Ci nienaganny poziom krycia, o którym zawsze marzyłaś, naturalne matowe wykończenie, bez efektu obciążenia i bez efektu maski. Zmniejsza widoczność porów i przyspiesza ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Fair Medium matte (6 gr)
  • oferta specjalna
  • wyłączność
75,90zł 146,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
TO DO
Medium tan matte (6 gr)
  • oferta specjalna
  • wyłączność
75,90zł 146,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
dlaczego
to kochamy?
Ultra matująca wersja, dająca bardzo naturalny efekt.
Podkład SPF 15 MATTE zapewni Ci nienaganny poziom krycia, o którym zawsze marzyłaś, naturalne matowe wykończenie, bez efektu obciążenia i bez efektu maski. Zmniejsza widoczność porów i przyspiesza odnowę komórkową, aby skóra zdawała się młodsza. Kremowe minerały zmniejszają widoczność głębokich i płytkich zmarszczek nie wysuszając skóry. Delikatna i jedwabista formuła wygląda jak puder, ale w aplikacji jest jak krem, łatwo się rozciera.


1. WYSYP niewielką ilość podkładu na wieczko, nałóż produkt na pędzel bareMinerals, aż do momentu kiedy produkt nie wbije się we włosie pędzla.
2. POTRZĄŚNIJ, aby strzepnąć nadmiar produktu z główki pędzla.
3. APLIKUJ kolistymi ruchami zaczynając od konturu twarzy przy kościach policzkowych. Następnie aplikuj na policzki, czoło i nos. Kontynuuj, aż do uzyskania żądanego poziomu krycia. Zaletą produktów bareMinerals jest aplikacja wymagająca minimalnej ilości produktu.

Uzupełnij swój look

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów