APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Goa Organics



10 Produktów
  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Tulum Shade Leave In

    Ochronny spray do włosów na lato
    100 ml

    99,00 zł

    99,00 zł / 100ml

    2
  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Tasmania Loop

    Kuracja do włosów definiująca loki i zapobiegająca puszeniu się
    150 g

    129,00 zł

    86,00 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Hair Bloom

    Peptydowa kuracja do włosów zniszczonych
    200 g

    225,00 zł

    112,50 zł / 100g

    1
  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Tasmania Mask

    Intensywnie nawilżająca maska do włosów
    200 g

    185,00 zł

    92,50 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Cotton Lust

    Odżywcze serum do włosów
    50 ml

    149,00 zł

    298,00 zł / 100ml

    30
  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Melrose Shampoo

    Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się
    300 ml

    135,00 zł

    45,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Tasmania Shampoo

    Intensywnie nawilżający szampon
    300 ml

    135,00 zł

    45,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Aesthetic Universal Conditioner

    Odżywka ułatwiająca rozczesywanie
    200 g

    129,00 zł

    64,50 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Melrose Conditioner

    Odżywka do włosów cienkich i przetłuszczających się
    200 g

    135,00 zł

    67,50 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    South Bondi Leave In Conditioner

    Nawilżająca odżywka bez spłukiwania
    200 g

    155,00 zł

    77,50 zł / 100g

    26

10 produktów z 10

Na przykład: name@example.com