APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Fenty Hair



10 Produktów
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Water Boi

    Odżywka regenerująca w sprayu bez spłukiwania
    200 ml

    Od

    89,00 zł

    77,50 zł / 100ml

    179

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Rich One

    Szampon regenerująco-nawilżający
    300 ml

    Od

    89,00 zł

    53,00 zł / 100ml

    378

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Homecurl

    Krem do definiowania loków
    100 ml

    Od

    89,00 zł

    89,00 zł / 100ml

    1538

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Protective Type

    Krem Termoochronny 5 W 1
    90 ml

    Od

    89,00 zł

    98,89 zł / 100ml

    378

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Rich One

    Odżywka regenerująco-nawilżająca
    300 ml

    159,00 zł

    53,00 zł / 100ml

    268
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Richer One

    Intensywna odżywka regenerująco-nawilżająca
    340 ml

    165,00 zł

    48,53 zł / 100ml

    263
  • Wyłączność

    Od

    89,00 zł

    148,33 zł / 100ml

    509

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Gelly Type

    Żel mocno utrwalający
    200 ml

    145,00 zł

    72,50 zł / 100ml

    231
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    Controlling Type

    Żel utrwalający kontury
    100 ml

    105,00 zł

    105,00 zł / 100ml

    241
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Side Stick

    Akcesorium do czesania 3 w 1
    1 piece

    79,00 zł

    1.755,56 zł / 100g

    174

10 produktów z 10

Na przykład: name@example.com