APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Włosy

Niesforne, puszące się, cienkie albo pozbawione blasku? Włosy często żyją swoim życiem i nie dają sobie dyktować warunków. Na szczęście w Sephora znajdziesz setki produktów, które pomogą ci ujarzmić nieposłuszne pasma. Pożegnaj bad hair days i rozpocznij włosową rewolucję na własnych zasadach!



1021 Produktów
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Clear Thinker Clarifying

    Szampon oczyszczający
    90 ml

    Od

    89,00 zł

    98,89 zł / 100ml

    126

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • INVISIBOBBLE

    TWISTAR PREMIUM

    Plecione gumki do włosów
    Truffe Tie

    45,00 zł

    1.125,00 zł / 100g

    7

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Frizz-me-not

    Nawilżający spray zapobiegający puszeniu
    200 ml

    Od

    79,00 zł

    77,50 zł / 100ml

    103

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Hot on social

    AMIKA

    Superfruit Star

    Lekki olejek do stylizacji
    50 ml

    Od

    82,00 zł

    330,00 zł / 100ml

    33

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    GISOU

    15 ml

    105,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    214
  • COLOR WOW

    Style on Steroids

    Spray teksturyzujący do włosów
    250 ml

    155,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    674
  • Wyłączność

    AMIKA

    Perk Up

    Suchy szampon bez talku
    233 ml

    Od

    79,00 zł

    59,91 zł / 100ml

    74

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Perk Up Plus

    Suchy szampon o długotrwałym działaniu
    208 ml

    Od

    89,00 zł

    71,63 zł / 100ml

    49

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    un.done

    Spray zwiększający objętość i podkreślający teksturę włosów
    209 ml

    139,00 zł

    66,51 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Mista

    Mgiełka perfumowana do włosów i ciała
    90 ml

    139,00 zł

    154,44 zł / 100ml

    704
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Protection Posse

    Zestaw regenerujący i termoochronny do włosów
    60 ml + 90 ml

    99,90 zł

    66,60 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -26%

    72
  • Wyłączność

    SEPHORA

    Blow-Dry Brush

    Szczotka z funkcją nadmuchu z efektem zwiększenia objętości
    1 szt.

    178,90 zł

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    299,00 zł

    -40%

    12
  • DYSON

    Chitosan

    Serum utrwalające Mini
    30 ml

    129,00 zł

    430,00 zł / 100ml

    623
  • DYSON

    Omega™ Odżywka w sprayu bez spłukiwania

    Odżywia i ułatwia rozczesywanie
    165 ml - Uzupełnienie

    Od

    135,00 zł

    144,85 zł / 100ml

    81

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • L'Oréal Professionnel

    Absolut Repair Molecular

    Dwufazowy olejek odbudowujący
    30 ml

    Od

    109,00 zł

    363,33 zł / 100ml

    8

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Edycja limitowana

    249,90 zł

    249,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    379,00 zł

    -34%

    3
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Le Parfum

    zapach do włosów i ciała
    100 ml

    459,00 zł

    459,00 zł / 100ml

    4
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    Hydrated + Hot Ones

    Odżywka bez spłukiwania + Produkt termoochronny
    200 ml + 90 ml

    129,90 zł

    44,79 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    175,00 zł

    -25%

    45
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    Curly Styling Routine Set

    Zestaw do włosów
    90 ml + 340 ml + 100 ml

    163,90 zł

    30,92 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -25%

    35
  • Edycja limitowana

    DYSON

    Airstrait™

    Aeroprostownica
    Bursztynowy jedwab

    2249,00 zł

    240,53 zł / 100g

    2457
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Mgiełka do włosów i ciała
    50 ml

    99,00 zł

    198,00 zł / 100ml

    131
  • RITUALS

    The Ritual of Ayurveda

    Mgiełka do Włosów i Ciała
    50 ml

    Od

    65,90 zł

    131,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    99,00 zł

    -33%

    72

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • COLOR WOW

    Insta-Wow

    suchy szampon nowej generacji
    200 ml

    139,00 zł

    69,50 zł / 100ml

    319
  • Wyłączność

    69,00 zł

    46,00 zł / 100ml

    9

24 produkty z 1021

Na przykład: name@example.com