APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Style on Steroids - Spray teksturyzujący do włosów

155,00  zł

62,00 zł / 100ml

250 ml62,00 zł / 100ml

COLOR WOW

Style on Steroids - Spray teksturyzujący do włosów

155,00 zł

250 ml62,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

TWÓJ PREZENT

Mini Dream Coat 50 ml w prezencie przy zakupie min. 2 produktów marki Color Wow!

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Uzyskaj natychmiastową objętość i długotrwały efekt. Ten wyjątkowy spray teksturyzujący ma właściwości nawilżające i chroni przed wysoką temperaturą. Idealny do włosów farbowanych, nie osłabia i nie przyciemnia koloru oraz nie pozostawia białych śladów. Odpowiedni do wszystkich rodzajów i tekstur włosów. Produkt nietestowany na zwierzętach, wegański, bez parabenów i glutenu.

Opinie

4.4/5

(674 Opinie)

Wszystko (674)

(518)

(46)

(28)

(17)

(65)

  • 25 wrz 2026

    Angela W.

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Too expensive for the amount you get 😩

    I used the can 3 times before it ran out , I have short fine hair won’t use again 👎

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na Colorwow


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 25 wrz 2026

    Lizzie H.

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Great volume adding to my hair

    Love this product. Really enhances the volume in my wavy hair and keeps it in place.

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na Colorwow


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 674

ODKRYJ MARKĘ
COLOR WOW

COLOR WOW to amerykańska marka, która zyskała popularność wśród hollywoodzkich gwiazd, takich jak Kim Kardashian, Jennifer Lopez czy Katy Perry, oferuje produkty przeznaczone do włosów farbowanych i zniszczonych.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com