Włosy

Niesforne, puszące się, cienkie albo pozbawione blasku? Włosy często żyją swoim życiem i nie dają sobie dyktować warunków. Na szczęście w Sephora znajdziesz setki produktów, które pomogą ci ujarzmić nieposłuszne pasma. Pożegnaj bad hair days i rozpocznij włosową rewolucję na własnych zasadach!



1019 Produktów
  • GHD

    Glide+

    Szczotka z funkcją ogrzewania
    czarny

    780,00 zł

    78.000,00 zł / 100g

    Brak opinii

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Amplify Cleanser

    Szampon zwiększający objętość do włosów cienkich
    300 ml

    139,00 zł

    46,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Amplify Root-Lift Spray Conditioner

    Odżywka unosząca włosy u nasady
    250 ml

    155,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Amplify Foam Conditioner

    Balsam w piance dodający objętości do włosów cienkich
    200 ml

    149,00 zł

    74,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • GHD

    Curly ever after mini

    Spray utrwalający loki
    50ml

    69,00 zł

    94,52 zł / 100g

    Brak opinii

  • GHD

    Sleek Operator

    olejek do włosów Prep & Finish
    45ml

    205,00 zł

    455,56 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Gloss Collagen Drops

    Olejek do włosów
    20 ml

    105,00 zł

    525,00 zł / 100ml

    304
  • COLOR WOW

    Insta-Wow

    Suchy szampon nowej generacji
    60 ml

    80,00 zł

    133,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • AVEDA

    102 g

    159,00 zł

    155,88 zł / 100g

    5
  • LUARE

    The Signature Conditioner

    odżywka regenerująco-nawilżająca
    250 ml

    Od

    59,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • LUARE

    The Signature Shampoo

    szampon regenerująco-nawilżający
    250 ml

    Od

    59,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    11

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • LUARE

    The Coastal Brush 1892®

    luksusowa szczotka do włosów
    Dune

    980,00 zł

    382,81 zł / 100g

    1
  • LUARE

    The Hair Hug Towel™

    lekki, chłonny ręcznik z mikrofibry
    Off-white

    220,00 zł

    100,00 zł / 100g

    1
  • LUARE

    The Hair Claw nº1

    klamra do włosów z systemem podwójnych zębów
    Dune

    170,00 zł

    170,00 zł / 100g

    1
  • LUARE

    The Midi Scrunchie Nougat

    jedwabna gumka do włosów
    Nougat

    99,00 zł

    260,53 zł / 100g

    2
  • LUARE

    The Mini Essentials Set

    zestaw prezentowy travel-size
    100 ml + 100 ml + 3 ml

    199,00 zł

    44,62 zł / 100g

    Brak opinii

  • LUARE

    The Mini Scrunchies Nougat

    jedwabne gumki do włosów
    Nougat

    125,00 zł

    328,95 zł / 100g

    1
  • LUARE

    The Elixir Hair Oil

    naprawczo-nawilżający olejek do włosów bez silikonu
    50 ml

    190,00 zł

    380,00 zł / 100ml

    5
  • LUARE

    The Mini Scrunchies Beige

    jedwabne gumki do włosów
    Beige

    125,00 zł

    328,95 zł / 100g

    1
  • LUARE

    The Midi Scrunchie Beige

    jedwabna gumka do włosów
    Beige

    99,00 zł

    260,53 zł / 100g

    1
  • KÉRASTASE

    Blond Absolu

    Spray do włosów Blond Guard
    45 ml

    90,00 zł

    200,00 zł / 100ml

    4
  • KÉRASTASE

    Blond Absolu

    Spray do włosów Blond Guard
    190 ml

    185,00 zł

    97,37 zł / 100ml

    373
  • DYSON

    Supersonic Travel™

    Suszarka do włosów
    SUPERSONIC TRAVEL

    1349,00 zł

    407,55 zł / 100g

    330
  • KÉRASTASE

    Magic duo

    zestaw Serum Genesis i Nuritive na noc
    90ml + 30ml

    325,00 zł

    270,83 zł / 100ml

    5

24 produkty z 1019