Kosmetyki nawilżające do twarzy

Twoja skóra wymaga nieustannej troski. Zadbaj o nią, zapewniając jej właściwe nawilżanie i odżywienie. To najprostszy sposób na to, aby przez długie lata cieszyć się jej pięknym i młodym wyglądem. Wiemy o tym doskonale, dlatego w Sephora proponujemy Ci wiele specjalistycznych kosmetyków. Produkty o przemyślanych składach błyskawicznie wnikają w głębokie warstwy skóry, zapobiegając utracie wody.



612 Produktów
  • 110,90 zł

    739,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    279,00 zł

    -60%

    4
  • GUERLAIN

    Abeille Royale Fortifying Lotion

    Tonik wzmacniający z mleczkiem pszczelim
    150 ml

    Od

    429,00 zł

    286,00 zł / 100ml

    851

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CLARINS

    Total Eye Lift

    Liftingujący koncentrat do pielęgnacji okolic oczu
    15 ml

    236,90 zł

    1.579,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    359,00 zł

    -34%

    1528
  • SHISEIDO

    Benefiance

    Overnight Wrinkle Resisting Anti-aging Cream
    50 ml

    565,00 zł

    1.130,00 zł / 100ml

    141
  • 1690,00 zł

    3.380,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    1834,00 zł

    -7%

    11
  • Wyłączność

    REN CLEAN SKINCARE

    100 ml

    53,90 zł

    53,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -60%

    284
  • Wyłączność

    PHLOV

    DIAMOND LOOK

    Rozświetlający krem z efektem Soft Focus
    60 ml

    199,00 zł

    331,67 zł / 100ml

    44
  • Od

    235,00 zł

    1.495,00 zł / 100ml

    152

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • Wyłączność

    AUGUSTINUS BADER

    The Rich Cream

    Krem do twarzy
    15 ml

    Od

    419,00 zł

    2.793,33 zł / 100ml

    7

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Wyłączność

    AUGUSTINUS BADER

    The Cream

    Krem do twarzy
    15 ml

    Od

    419,00 zł

    2.793,33 zł / 100ml

    6

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • HELENA RUBINSTEIN

    50 ml

    648,00 zł

    1.296,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    655,00 zł

    -1%

    1
  • DR IRENA ERIS

    30 ml

    229,00 zł

    763,33 zł / 100ml

    2
  • Wyłączność

    PIXI

    BeautifEYE

    Rozświetlające płatki pod oczy
    Rozświetlające płatki pod oczy (30 par + szpatułka)

    125,00 zł

    142,05 zł / 100g

    88
  • Wyłączność

    111SKIN

    Zestaw (8 x 6 ml)

    489,00 zł

    1.063,04 zł / 100g

    100
  • Wyłączność

    111SKIN

    Zestaw (5 x 23 ml)

    559,00 zł

    486,09 zł / 100ml

    39
  • Wyłączność

    111SKIN

    Zestaw (8 x 6 ml)

    469,00 zł

    977,08 zł / 100ml

    39
  • FRESH

    Rose Sleeping Mask

    Maseczka nawilżająca na noc z różą i kwasem hialuronowym
    30 ml

    93,90 zł

    313,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    103,90 zł

    -9%

    1623
  • BIOTHERM

    Aqua Super Mask Bounce

    Maska w Płachcie
    1szt. (35g)

    31,90 zł

    91,14 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    52,00 zł

    -38%

    3
  • BIOTHERM

    Aqua Super Mask Pure

    Maska w Płachcie
    1szt. (35g)

    31,90 zł

    91,14 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    52,00 zł

    -38%

    2
  • BIOTHERM

    Aqua Super Mask Glow

    Maska w Płachcie
    1szt. (35g)

    31,90 zł

    91,14 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    52,00 zł

    -38%

    5
  • GUERLAIN

    Super Aqua Emulsion

    Emulsja do twarzy
    Emulsion Rich ( 50 ml)

    715,00 zł

    1.430,00 zł / 100ml

    4

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    MERCI HANDY

    Moisturizing Facial Jelly

    Żel-krem do twarzy
    50 ml

    37,90 zł

    75,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    95,00 zł

    -60%

    2
  • MURAD

    AHA/BHA Exfoliating Cleanser

    Złuszczający żel do twarzy
    200 ml

    365,00 zł

    182,50 zł / 100ml

    8
  • MURAD

    Retinol Youth Renewal

    Serum do twarzy
    30 ml

    Od

    699,00 zł

    2.430,00 zł / 100ml

    368

    Dostępne w 2 pojemnościach

24 produkty z 612

Mróz, promieniowanie słoneczne, przybywanie w klimatyzowanym lub ogrzewanym pomieszczeniu to czynniki przyczyniające się do odwodnienia skóry. Z tego względu nawilżanie i odżywienie jest obowiązkowym rytuałem w Twoim rozkładzie dnia. Poświęć kilka chwil swojej skórze i zagwarantuj jej znakomitą kondycję razem z Sephora. Dla przesuszonej skóry niezastąpione będą kremy i balsamy wzbogacone naturalnymi olejkami. Jojoba, olej kokosowy czy arganowy pozwolą jej odzyskać aksamitną gładkość i przywrócą blask. Idealną równowagę między nawilżaniem i odżywieniem zapewni Twojej skórze Krem Lancôme, żel Clinique czy balsam Estée Lauder zadbają o odpowiednie nawodnienie Twojej skóry przez cały rok. Ich kremowa konsystencja i łagodny zapach sprawią, że na nowo pokochasz codzienną pielęgnację. Dzięki Sephora odkryjesz kosmetyki, które odpowiedzą na potrzeby Twojej skóry.