APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Wody perfumowane damskie

Wyrazista i urzekająca woda perfumowana dla kobiet prezentuje światu Twoją prawdziwą naturę. Ekstrawagancka, zmysłowa lub tajemnicza potrafi doskonale podkreślić każdy Twój nastrój. Woda perfumowana to niekwestionowany symbol kobiecości, który urzeka swoją subtelnością. Jej aromat delikatnie otuli Cię od rana aż do wieczora!



747 Produktów
  • Wyłączność

    RARE BEAUTY

    Rare

    Woda perfumowana
    50 ml

    349,00 zł

    698,00 zł / 100ml

    1478
  • Wyłączność

    RARE BEAUTY

    Mini Rare Eau de Parfum Set

    Zestaw wód perfumowanych mini
    10 ml + 5 ml

    169,00 zł

    1.126,67 zł / 100ml

    571
  • Wyłączność

    139,00 zł

    1.390,00 zł / 100ml

    235
  • MAISON MARGIELA

    Replica Ideal One

    Woda perfumowana
    100 ml

    799,00 zł

    799,00 zł / 100ml

    52
  • MAISON MARGIELA

    Celestial Whispers

    Woda perfumowana
    100 ml

    799,00 zł

    799,00 zł / 100ml

    11
  • HUGO BOSS

    THE SCENT FOR HER PARFUM 30ML

    Od

    253,00 zł

    843,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    256,00 zł

    -1%

    50

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 139,00 zł

    1.390,00 zł / 100ml

    3094
  • Try me

    GUCCI

    50 ml

    Od

    276,00 zł

    1.158,00 zł / 100ml

    3987

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • NARCISO RODRIGUEZ

    RADIANTE

    Eau de Parfum
    50 ml

    Od

    529,00 zł

    1.058,00 zł / 100ml

    3

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ACQUA DI PARMA SRL

    50 ml

    Od

    549,00 zł

    1.098,00 zł / 100ml

    3

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ACQUA DI PARMA SRL

    50 ml

    Od

    549,00 zł

    1.098,00 zł / 100ml

    5

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ACQUA DI PARMA SRL

    180 ml

    Od

    549,00 zł

    527,22 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • MUGLER THIERRY

    Angel Stellar

    Woda perfumowana
    25 ml

    Od

    298,90 zł

    1.556,00 zł / 100ml

    676

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • KENZO

    Flower By Kenzo Cherry Poppy

    Woda perfumowana Nuty owocowo-kwiatowe
    30 ml

    Od

    339,00 zł

    1.130,00 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • RABANNE

    Rabanne Olympea Absolu

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    439,00 zł

    1.463,33 zł / 100ml

    51

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • BVLGARI

    Allegra Insieme

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    739,00 zł

    1.478,00 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GUCCI

    100 ml

    Od

    369,00 zł

    679,00 zł / 100ml

    1021

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    KAYALI

    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    380

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    KAYALI

    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    261

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    KAYALI

    Maldives Ylang Coco 20

    Woda perfumowana
    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    333

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    KAYALI

    Maui Sweet Banana 37

    Woda perfumowana
    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    317

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GUERLAIN

    Absolus Allegoria Ambre Samar

    Eau de Parfum Woda Perfumowana
    125 ml

    819,00 zł

    655,20 zł / 100ml

    36
  • ACQUA DI PARMA SRL

    Buongiorno

    Woda perfumowana
    100 ml

    Od

    519,00 zł

    789,00 zł / 100ml

    488

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • MUGLER THIERRY

    Angel Stellar

    woda perfumowana
    10 ml

    93,90 zł

    939,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -32%

    6

24 produkty z 747

Dzięki wyjątkowej koncentracji olejków zapachowych woda perfumowana zdobędzie Twoje serce swoją trwałością i siłą aromatu. Sephora starannie wyselekcjonowała najbardziej urzekające wody perfumowane dla kobiet, by towarzyszyły Ci każdego dnia. Odkryjesz wśród nich między innymi upajające swoim zapachem bestsellery takie jak wody toaletowej woda perfumowana oferuje Ci intensywniejszą siłę aromatu, lecz nieco delikatniejszą niż w esencji perfum. To sprawia, że woda perfumowana jest doskonałą propozycją nie tylko na dzień, lecz także na wieczór. W Sephora wiemy, że równie istotny jak wybór wymarzonej wody perfumowanej i dopasowanie jej do swojej osobowości, jest także sposób jej aplikacji. Ulubiony zapach rozpylaj nie tylko na szyję i nadgarstki, lecz także ubrania i włosy, dzięki czemu jego aromat będzie trwalszy i intensywniejszy. Sprawdzoną metodą jest także wejście w obłok zapachu, który równomiernie rozłoży się na skórze. Pamiętaj także o tym, by nie rozcierać zapachu na skórze, ponieważ zaburza to harmonijne uwalnianie się poszczególnych nut kompozycji zapachowej. Już dziś odkryj swój ulubiony zapach i poczuj się zjawiskowo dzięki kilku kroplom wody perfumowanej, która uszlachetni Twój każdy look!