Perfumy damskie

Perfumy dla kobiet to unikalne produkty, które znakomicie podkreślą wyjątkową osobowość. Naniesione na skórę stopniowo ujawniają swoją moc. Tajemnicze lub zmysłowe - są czymś, bez czego trudno się obejść. Dobierz je do indywidualnych preferencji i ciesz się otulającym zapachem. W Sephora znajdziesz bestsellery oraz nowości, a wśród nich najpiękniejsze, pobudzające zmysły perfumy.



1182 Produkty
  • BURBERRY

    Goddess

    Woda perfumowana w formacie podróżnym
    10 ml

    149,00 zł

    1.490,00 zł / 100ml

    2429
  • BURBERRY

    Goddess

    Balsam do ciała
    200 ml

    295,00 zł

    147,50 zł / 100ml

    2042
  • ISSEY MIYAKE

    Drop d'Issey Essentielle

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    209,90 zł

    699,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    315,00 zł

    -33%

    1

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    EISENBERG

    Love Affair

    Dezodorant w sprayu
    100ml

    239,00 zł

    239,00 zł / 100ml

    1
  • SOL DE JANEIRO

    Rio Radiance

    Mgiełka zapachowa
    90 ml

    Od

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    2189

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • LANCÔME

    Idole Now

    Woda perfumowana
    25 ml

    Od

    219,90 zł

    879,60 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    335,00 zł

    -34%

    26

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • TOM FORD

    Azure Lime

    Woda perfumowana
    50 ml

    1259,00 zł

    2.518,00 zł / 100ml

    2
  • TOM FORD

    Soleil De Feu

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    995,00 zł

    3.316,67 zł / 100ml

    658

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • KENZO

    Memori Ences Lumiere

    Woda perfumowana
    75 ml

    403,90 zł

    538,53 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    539,00 zł

    -25%

    1
  • MUGLER

    30 ml

    Od

    212,90 zł

    709,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    385,00 zł

    -44%

    1460

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    SALVATORE FERRAGAMO

    Foreste di Seta

    Woda perfumowana
    50 ml

    174,90 zł

    349,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    -60%

    1
  • Wyłączność

    SALVATORE FERRAGAMO

    Cieli di Seta

    Woda perfumowana
    50 ml

    174,90 zł

    349,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    -60%

    1
  • TOM FORD

    Noir Extreme

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    709,00 zł

    1.418,00 zł / 100ml

    26

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • TOM FORD

    Black Orchid

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    390,00 zł

    1.300,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    459,00 zł

    -15%

    51

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Hot on social

    SOL DE JANEIRO

    Brazilian Crush Body Fragrance Mist

    Perfumowana mgiełka do ciała
    90 ml

    Od

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    8932

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • TOM FORD

    50 ml

    Od

    855,00 zł

    1.710,00 zł / 100ml

    4

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Try me

    RABANNE FRAGRANCES

    Lady Million Royal

    kwiatowa i owocowa
    30 ml

    Od

    365,00 zł

    1.216,67 zł / 100ml

    990

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • TOM FORD

    Black Orchid

    Woda toaletowa
    50 ml

    Od

    569,00 zł

    1.138,00 zł / 100ml

    4

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • ISSEY MIYAKE

    L'Eau d'Issey Pivoine

    Woda toaletowa Intense
    50 ml

    Od

    293,90 zł

    587,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    -33%

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • JEAN PAUL GAULTIER

    30 ml

    Od

    449,00 zł

    1.496,67 zł / 100ml

    360

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Try me

    JULIETTE HAS A GUN

    Lust for Sun

    Woda perfumowana
    7,5 ml

    Od

    109,00 zł

    1.453,33 zł / 100ml

    77

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • BVLGARI

    Magnifying SANDALWOOD

    Woda perfumowana
    40 ml

    819,00 zł

    2.047,50 zł / 100ml

    30
  • CLARINS

    Eau des Jardins

    Zapach pielęgnacyjny
    100 ml

    255,00 zł

    255,00 zł / 100ml

    124
  • CLARINS

    Eau Ressourçante

    Zapach pielęgnacyjny
    100 ml

    255,00 zł

    255,00 zł / 100ml

    103

    Dostępne w 2 pojemnościach

24 produkty z 1182