Perfumy damskie

Perfumy dla kobiet to unikalne produkty, które znakomicie podkreślą wyjątkową osobowość. Naniesione na skórę stopniowo ujawniają swoją moc. Tajemnicze lub zmysłowe - są czymś, bez czego trudno się obejść. Dobierz je do indywidualnych preferencji i ciesz się otulającym zapachem. W Sephora znajdziesz bestsellery oraz nowości, a wśród nich najpiękniejsze, pobudzające zmysły perfumy.



1182 Produkty
  • BVLGARI

    CHILL&SOLE

    Eau de Parfum
    100 ml

    Od

    809,00 zł

    1.199,00 zł / 100ml

    50

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • BVLGARI

    Magnifying NEROLI

    Eau de Parfum
    40 ml

    889,00 zł

    2.222,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Od

    370,00 zł

    1.330,00 zł / 100ml

    271

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • HERMÈS

    Barénia

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    415,00 zł

    1.383,33 zł / 100ml

    232

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • BVLGARI

    OMNIA CRYSTALLINE

    Eau de Parfum
    50 ml

    Od

    424,00 zł

    848,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    466,00 zł

    -9%

    56

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHLOÉ

    Chloe Signature Intense

    Eau De Parfum For Women
    30 ml

    Od

    359,00 zł

    1.196,67 zł / 100ml

    2594

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • NARCISO RODRIGUEZ

    ALL OF ME

    Eau de Parfum Intense
    30 ml

    Od

    207,90 zł

    693,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    379,00 zł

    -45%

    260

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHLOÉ

    50 ml

    Od

    679,00 zł

    1.358,00 zł / 100ml

    148

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHLOÉ

    50 ml

    Od

    679,00 zł

    1.358,00 zł / 100ml

    142

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHLOÉ

    50 ml

    Od

    679,00 zł

    1.358,00 zł / 100ml

    142

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GUERLAIN

    Absolus Allegoria

    Rose Amira - Eau de Parfum
    125 ml

    949,00 zł

    759,20 zł / 100ml

    52
  • GUERLAIN

    Absolus Allegoria

    Oud Essentiel - Eau de Parfum
    125 ml

    949,00 zł

    759,20 zł / 100ml

    21
  • GUERLAIN

    Absolus Allegoria

    Patchouli Ardent - Eau de Parfum
    125 ml

    949,00 zł

    759,20 zł / 100ml

    20
  • GUERLAIN

    Absolus Allegoria

    Cuir Intense - Eau de Parfum
    125 ml

    949,00 zł

    759,20 zł / 100ml

    20
  • GUERLAIN

    Absolus Allegoria

    Santal Royal - Eau de Parfum
    125 ml

    949,00 zł

    759,20 zł / 100ml

    48
  • 409,00 zł

    818,00 zł / 100ml

    526
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Wild Rose - Zapach do włosów
    50 ml

    179,00 zł

    358,00 zł / 100ml

    398
  • PRADA

    30 ml

    Od

    332,00 zł

    1.106,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    336,00 zł

    -1%

    1132

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • HUGO BOSS

    30 ml

    Od

    419,00 zł

    1.396,67 zł / 100ml

    4

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • ACQUA DI PARMA

    Luce di Rosa

    Krem do ciała
    150 ml

    459,00 zł

    306,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • ACQUA DI PARMA

    Luce di Rosa

    Eau de Parfum
    100 ml

    1199,00 zł

    1.199,00 zł / 100ml

    159
  • JEAN PAUL GAULTIER

    Gaultier Divine Le Parfum

    intensywna woda perfumowana
    30 ml

    Od

    499,00 zł

    1.663,33 zł / 100ml

    1312

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • JIMMY CHOO

    40 ml

    Od

    309,00 zł

    772,50 zł / 100ml

    953

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • HERMÈS

    Eau d'orange verte

    Nawilżające mleczko do ciała
    200 ml

    399,00 zł

    199,50 zł / 100ml

    Brak opinii

24 produkty z 1182