APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Perfumy korzenne

Rozgrzewające, waniliowe, a niekiedy nieco pikantne zapachy orientalne oferują intensywne aromaty, które zaskoczą Cię swoją słodyczą i głębią. Dzięki gorącym akordom przypraw oraz zmysłowym ambrowym nutom pozwolą Ci podkreślić swoją prawdziwą naturę. Odkryj wyselekcjonowane przez Sephora najpiękniejsze zapachy orientalne o wyrazistym charakterze.



248 Produktów
  • GUCCI

    Gucci Guilty

    Woda Toaletowa
    30 ml

    Od

    329,00 zł

    1.096,67 zł / 100ml

    3144

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • J.P. GAULTIER

    Scandal

    woda perfumowana (format podróżny)
    15 ml

    99,00 zł

    660,00 zł / 100ml

    2
  • 165,00 zł

    165,00 zł / 100ml

    1402
  • CHANEL

    BLEU DE CHANEL

    Woda Perfumowana W Sprayu
    100 ml

    Od

    495,00 zł

    709,00 zł / 100ml

    744

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHANEL

    PLATINUM ÉGOÏSTE

    Woda Toaletowa
    50 ml

    Od

    439,00 zł

    878,00 zł / 100ml

    60

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Woda Toaletowa W Sprayu
    35 ml

    Od

    365,00 zł

    1.042,86 zł / 100ml

    708

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE

    Woda Perfumowana W Sprayu
    35 ml

    Od

    419,00 zł

    1.197,14 zł / 100ml

    17

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • TOM FORD

    50 ml

    Od

    855,00 zł

    1.710,00 zł / 100ml

    672

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    ALLURE HOMME

    Woda Toaletowa W Sprayu
    50 ml

    Od

    439,00 zł

    878,00 zł / 100ml

    27

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHANEL

    BLEU DE CHANEL

    Woda Toaletowa W Sprayu
    50 ml

    Od

    439,00 zł

    878,00 zł / 100ml

    141

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHANEL

    ÉGOÏSTE

    Woda Toaletowa W Sprayu
    100 ml

    609,00 zł

    609,00 zł / 100ml

    3
  • CHANEL

    CHANCE EAU VIVE

    Woda Toaletowa W Sprayu
    50 ml

    Od

    515,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHANEL

    ALLURE

    Woda Perfumowana W Sprayu
    35 ml

    Od

    419,00 zł

    1.197,14 zł / 100ml

    6

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHANEL

    ALLURE HOMME SPORT

    Woda Toaletowa Twist And Spray
    3 x 20 ml + atomizer

    Od

    439,00 zł

    881,67 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    COCO NOIR

    Perfumy
    15 ml

    1415,00 zł

    9.433,33 zł / 100ml

    1
  • CHANEL

    ANTAEUS

    Dezodorant W Sztyfcie
    DEZODORANT 60G

    215,00 zł

    358,33 zł / 100g

    2
  • CHANEL

    POUR MONSIEUR

    Dezodorant
    60 g

    215,00 zł

    286,67 zł / 100ml

    1
  • CHANEL

    CHANCE

    Woda Toaletowa
    3 x 20 ml wkład wymienny

    Od

    515,00 zł

    858,33 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    COCO

    Woda Toaletowa w Sprayu
    50 ml

    Od

    515,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    29

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Od

    855,00 zł

    1.425,00 zł / 100ml

    1389

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • GIVENCHY

    L'Interdit Rouge

    Woda Perfumowana
    35 ml

    Od

    429,00 zł

    1.225,71 zł / 100ml

    352

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHANEL

    50 ml

    Od

    515,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    62

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Woda Toaletowa Twist And Spray
    3 x 20 ml.

    Od

    515,00 zł

    1.031,67 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • HERMÈS

    Twilly Eau Ginger

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    399,00 zł

    1.330,00 zł / 100ml

    544

    Dostępne w 3 pojemnościach

24 produkty z 248

Zakochaj się w głębokim aromacie egzotycznych zakątków świata i poznaj starannie wybrane przez Sephora zapachy orientalne o zniewalającej mocy uwodzenia. Sekretem ich apetycznego i urzekającego bukietu woni są słodkie i subtelne akordy przeplatające się z wyrazistością przypraw. Zmysłowe bogactwo tych ambrowych kompozycji czerpie z nut wanilii, patchouli oraz cennych i niezwykle aromatycznych drzewnych woni. Nieodzowne w zapachach orientalnych jest także piżmo, które często pojawia się w nutach bazowych. Egzotyczne esencje znakomicie współgrają też z soczystymi akordami perfum gourmand. Kusząco słodki miód, pralinki, belgijska czekolada czy też lukrecja to pokusa, której nie sposób się oprzeć. Połączenie gorących i pikantnych woni doskonale dopełnia również akcenty kwiatowe, tworząc pełne intensywności zapachy pudrowe i zniewalające kompozycje kwiatowe. Zapachy orientalne w każdej swojej odsłonie - pikantnej, kwiatowej, waniliowej czy też ambrowej - są idealne dla Ciebie, jeśli lubisz podkreślać swój temperament. Odkryj swój wewnętrzny magnetyzm i poznaj świat egzotycznych, inspirujących wyobraźnię woni. Poczuj na własnej skórze aromatyczne akordy urzekające swoją dynamiczną głębią oraz apetyczne nuty gourmand. To właśnie dzięki nim zapachy orientalne idealnie sprawdzają się zarówno w perfumach dla kobiet, jak i dla mężczyzn.