Makijaż twarzy

Sekret pięknej cery tkwi nie tylko w jej odpowiedniej pielęgnacji, lecz także w dobrze wykonanym makijażu. Podkład, korektor, róż czy rozświetlacz to kosmetyki, które zawsze powinny być w zasięgu Twojej ręki. Pomogą Ci wygładzić skórę, ukryją niedoskonałości i cienie pod oczami, wyprofilują kontur twarzy. Wiele z nich jest wzbogaconych filtrem UV, dzięki czemu Twoja cera przez cały rok jest chroniona przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych.



747 Produktów
  • Nowość

    CHARLOTTE TILBURY

    Translucent Medium Tan (15 g)

    Od

    130,00 zł

    1.660,00 zł / 100g

    243

    Dostępne w 8 odcieniach

  • Nowość

    269,00 zł

    672,50 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 24 odcieniach

  • Nowość

    RHODE

    Pocket Blush

    Nawilżający róż w kremie z możliwością budowania koloru
    Tan Line (5.3g)

    140,00 zł

    2.641,51 zł / 100g

    2100

    Dostępne w 12 odcieniach

  • Nowość

    RHODE

    Pocket Bronze

    Długotrwały bronzer w kremie
    Pebble (5.3g)

    140,00 zł

    2.641,51 zł / 100g

    465

    Dostępne w 8 odcieniach

  • DIOR

    Nowy Dior Backstage Glow-Up Skin Tint

    ODKRYJ
  • Nowość

    RHODE

    Highlight Milk

    Wielozadaniowy rozświetlacz
    02 pearly champagne (65ml)

    160,00 zł

    246,15 zł / 100ml

    707

    Dostępne w 4 odcieniach

  • Nowość

    FENTY BEAUTY

    Pro Filt'r Fluid Flex

    Trwały podkład o matowym, naturalnym wykończeniu
    116C (30ml)

    225,00 zł

    750,00 zł / 100ml

    117

    Dostępne w 50 odcieniach

  • Wyłączność

    BENEFIT COSMETICS

    Cookie

    Rozświetlacz do Policzków W Kolorze Złotoperłowym
    8 g

    185,00 zł

    2.312,50 zł / 100g

    2115
  • CHARLOTTE TILBURY

    Airbrush Flawless Blur Loose Powder

    ODKRYJ
  • Hot on social

    MAKE UP FOR EVER

    HD Skin All-In-One Palette

    Paletka do makijażu cery multifunkcyjna
    H2 + 26,5 g

    395,00 zł

    1.490,57 zł / 100g

    73

    Dostępne w 2 odcieniach

  • Nowość

    HUDA BEAUTY

    Easy Bake Loose Powder Duo

    Sypki Puder Utrwalający
    Cherry Lilac (2 x 6.5 g)

    199,00 zł

    1.530,77 zł / 100g

    1242

    Dostępne w 2 odcieniach

  • NARS

    Mont Blanc (30 ml)

    265,00 zł

    883,33 zł / 100ml

    2231

    Dostępne w 30 odcieniach

  • CHARLOTTE TILBURY

    Hollywood Flawless Filter

    Rozświetlacz w płynie
    4.5 Medium (30 ml)

    Od

    98,90 zł

    830,00 zł / 100ml

    588

    Dostępne w 8 odcieniach

  • FENTY BEAUTY

    Nowość! Podkład Pro Filt'r Fluid Flex

    ODKRYJ
  • DIOR BACKSTAGE

    Dior Backstage Rosy Glow

    Długotrwały róż aktywowany przez pH skóry
    001 Pink (4,5 g)

    209,00 zł

    4.644,44 zł / 100g

    360

    Dostępne w 10 odcieniach

  • WESTMAN ATELIER

    Face Trace

    Krem w sztyfcie do konturowania
    Biscuit (6 g)

    Od

    239,00 zł

    3.983,33 zł / 100g

    88

    Dostępne w 8 odcieniach

  • WESTMAN ATELIER

    Vital Skincare

    Korektor cery
    Atelier L1 (10ml)

    245,00 zł

    2.450,00 zł / 100ml

    85

    Dostępne w 16 pojemnościach

  • WESTMAN ATELIER

    Les Duos Powder

    Duety pudrowe
    Fizz + Jam (4,8 g)

    369,00 zł

    7.687,50 zł / 100g

    63

    Dostępne w 6 odcieniach

  • DIOR

    Dior Forever Skin Bronze

    Ultrakremowy balsam brązujący w sticku
    01 Light Fair (8 g)

    255,00 zł

    2.833,33 zł / 100g

    55

    Dostępne w 6 odcieniach

  • Wyłączność

    HUDA BEAUTY

    Blush Filter

    Róż w płynie
    Strawberry Latte (4,5 ml)

    Od

    95,90 zł

    2.866,67 zł / 100g

    508

    Dostępne w 14 odcieniach

  • Wyłączność

    TARTE

    BB Blur

    Koloryzujący krem nawilżający z natur. wykończeniem matowym, SPF 30
    Fair (30 ml)

    189,00 zł

    630,00 zł / 100ml

    4096

    Dostępne w 10 odcieniach

  • CHARLOTTE TILBURY

    Pillow Talk Flawless Pink (13 g)

    249,00 zł

    1.556,25 zł / 100g

    292
  • Wyłączność

    HUDA BEAUTY

    Mini Cherry Blossom (2 ml)

    Od

    75,00 zł

    4.250,00 zł / 100ml

    52

    Dostępne w 4 odcieniach

  • GUERLAIN

    Terracotta Joli Teint

    Ochronny, koloryzujący krem nawilżający
    10 Sunveil (30 ml)

    245,00 zł

    816,67 zł / 100ml

    11

    Dostępne w 6 odcieniach

  • NARS

    Natural Matte Longwear Foundation

    Długotrwały matowy podkład
    Oslo (30ml)

    265,00 zł

    883,33 zł / 100g

    269

    Dostępne w 30 odcieniach

  • 315,00 zł

    3.500,00 zł / 100g

    599

    Dostępne w 4 odcieniach

  • 285,00 zł

    950,00 zł / 100ml

    1

24 produkty z 747

Na przykład: name@example.com