Mgiełki do ciała

Mgiełka to najlepszy towarzysz każdej kobiety podczas upalnych dni. Delikatne krople pachnącej wody przynoszą natychmiastowe odświeżenie i dodają energii do działania. Możesz stosować ją w każdym miejscu i o każdej porze - w pracy, na plaży czy podczas treningu. Wypróbuj niezwykłe mgiełki z oferty Sephora, które zapewnią Ci niezwykłą przyjemność i zadbają o Twoją skórę.



77 Produktów
  • Wyłączność

    GISOU

    100 ml

    129,00 zł

    129,00 zł / 100ml

    127
  • Wyłączność

    GISOU

    100 ml

    129,00 zł

    129,00 zł / 100ml

    125
  • VALENTINO

    Born In Roma Vanilla Bliss

    Mgiełka zapachowa do ciała i włosów
    100 ml

    215,00 zł

    215,00 zł / 100ml

    426
  • VALENTINO

    Born In Roma Caramel Crush

    Mgiełka zapachowa do ciała i włosów
    100 ml

    215,00 zł

    215,00 zł / 100ml

    389
  • VALENTINO

    Born In Roma Golden Coconut

    Mgiełka zapachowa do ciała i włosów
    100 ml

    215,00 zł

    215,00 zł / 100ml

    370
  • VALENTINO

    Born In Roma Salty Pistachio

    Mgiełka zapachowa do ciała i włosów
    100 ml

    215,00 zł

    215,00 zł / 100ml

    369
  • 159,00 zł

    159,00 zł / 100ml

    85
  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Allover Body Mist Vanilla Flowers

    Mgiełka zapachowa do ciała
    175 ml

    Od

    95,00 zł

    88,57 zł / 100ml

    183

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Allover Body Mist Green Raspberry

    Mgiełka zapachowa do ciała
    175 ml

    155,00 zł

    88,57 zł / 100ml

    18
  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Allover Body Mist Hey Bouquet

    Mgiełka zapachowa do ciała
    175 ml

    Od

    95,00 zł

    88,57 zł / 100ml

    95

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    PHLUR

    Cashmere Skin

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    88 ml

    Od

    125,00 zł

    138,89 zł / 100ml

    271

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    PHLUR

    Vanilla Nectar

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    88 ml

    Od

    125,00 zł

    138,89 zł / 100ml

    251

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    PHLUR

    Matcha Milk

    Perfumowana mgiełka do włosów i ciała
    88 ml

    Od

    125,00 zł

    138,89 zł / 100ml

    244

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    PHLUR

    Beach Skin

    Mgiełka zapachowa do włosów i ciała
    88 ml

    Od

    125,00 zł

    138,89 zł / 100ml

    189

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    PHLUR

    Berry Cream

    Perfumowana mgiełka do włosów i ciała
    237 ml

    169,00 zł

    70,42 zł / 100ml

    249
  • Wyłączność

    PHLUR

    Paradise Nectar

    Mgiełka zapachowa do włosów i ciała
    88 ml

    Od

    125,00 zł

    138,89 zł / 100ml

    117

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    PHLUR

    Vanilla Skin

    Mgiełka zapachowa do ciała i włosów
    88 ml

    Od

    125,00 zł

    142,05 zł / 100ml

    1181

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    PHLUR

    Heavy Cream

    Mgiełka zapachowa do ciała i włosów
    88 ml

    Od

    125,00 zł

    138,89 zł / 100ml

    312

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • FABLE & MANE

    Jaipur Rose

    Mgiełka perfumowana Jaipur Rose
    75 ml

    115,00 zł

    153,33 zł / 100ml

    221
  • FABLE & MANE

    Kerala Coconut

    Mgiełka zapachowa Kerala Coconut
    75 ml

    115,00 zł

    153,33 zł / 100ml

    217
  • FABLE & MANE

    Madurai Jasmine

    Mgiełka zapachowa Madurai Jasmine
    75 ml

    115,00 zł

    153,33 zł / 100ml

    219
  • SOL DE JANEIRO

    Limonada Gelada Perfume Mist

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    462
  • 130,00 zł

    2 produkty

    Odkryj
  • 130,00 zł

    2 produkty

    Odkryj

24 produkty z 77

Nawilżająca, ujędrniająca, odprężająca albo chroniąca przed promieniowaniem UV - w naszych perfumeriach znajdziesz różnorodne mgiełki do ciała, które dopasujesz do swoich potrzeb. Nic więc dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet i są prawdziwym must have w damskiej kosmetyczce. Zalet mgiełki nie sposób przecenić. Po pierwsze działa niczym woda La Prairie zapewniająca przyjemne odświeżenie w ciągu dnia i dodatkowo zawierająca formułę wspomagającą ujędrnienie skóry. Przebywając na słońcu, używaj z kolei mgiełek z filtrem UV, które ochronią Twoje ciało przed szkodliwym promieniowaniem. Aby spotęgować efekt odświeżenia, możesz ochłodzić mgiełkę, przechowując ją w lodówce. Postaw na doskonałą pielęgnację i niezwykły zapach, sięgając po delikatne mgiełki dostępne w Sephora!