Mgiełki do ciała

Mgiełka to najlepszy towarzysz każdej kobiety podczas upalnych dni. Delikatne krople pachnącej wody przynoszą natychmiastowe odświeżenie i dodają energii do działania. Możesz stosować ją w każdym miejscu i o każdej porze - w pracy, na plaży czy podczas treningu. Wypróbuj niezwykłe mgiełki z oferty Sephora, które zapewnią Ci niezwykłą przyjemność i zadbają o Twoją skórę.



77 Produktów
  • TOM FORD

    150 ml

    389,00 zł

    259,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • CLARINS

    Eau Dynamisante

    Zapach pielęgnacyjny
    100 ml

    179,90 zł

    179,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    255,00 zł

    -29%

    11
  • TOM FORD

    Noir Extrême

    Spray do ciała
    150 ml

    239,00 zł

    159,33 zł / 100ml

    4
  • TOM FORD

    Bitter Peach

    Spray do ciała
    150 ml

    499,00 zł

    332,67 zł / 100ml

    4
  • Wyłączność

    RARE BEAUTY

    Find Comfort Body & Hair Mist

    Zapachowa mgiełka do ciała i włosów
    100 ml

    58,90 zł

    58,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    149,00 zł

    -60%

    1438
  • SOL DE JANEIRO

    Brazilian Crush Cheirosa 71

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    Od

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    4470

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • SOL DE JANEIRO

    Rio Radiance

    Mgiełka zapachowa
    90 ml

    Od

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    2189

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHANEL

    BLEU DE CHANEL

    All-Over Spray
    100 ml

    445,00 zł

    445,00 zł / 100ml

    2
  • CLARINS

    Eau Ressourçante

    Zapach pielęgnacyjny
    100 ml

    255,00 zł

    255,00 zł / 100ml

    102

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Hot on social

    SOL DE JANEIRO

    Brazilian Crush Cheirosa 68

    Mgiełka perfumowana
    90 ml

    Od

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    4094

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • TOM FORD

    Lost Cherry

    Mgiełka do ciała
    150 ml

    499,00 zł

    332,67 zł / 100ml

    6
  • CLARINS

    Eau Extraordinaire

    Zapach pielęgnacyjny
    100 ml

    168,90 zł

    168,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    259,00 zł

    -34%

    169
  • 165,00 zł

    165,00 zł / 100ml

    1402
  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Delikatna Mgiełka Nawilżająca Do Ciała
    DO CIAŁA 100ML

    285,00 zł

    285,00 zł / 100ml

    5
  • CHANEL

    CHANCE EAU FRAÎCHE

    Delikatna Mgiełka Nawilżająca Do Ciała
    DO CIAŁA 100ML

    285,00 zł

    285,00 zł / 100ml

    2
  • TOM FORD

    Tobacco Vanille

    Mgiełka do ciała
    150 ml

    389,00 zł

    259,33 zł / 100ml

    23
  • TOM FORD

    Neroli Portofino

    Mgiełka do ciała
    150 ml

    389,00 zł

    259,33 zł / 100ml

    37
  • TOM FORD

    Oud Wood

    Mgiełka do ciała
    150 ml

    389,00 zł

    259,33 zł / 100ml

    12
  • ACQUA DI PARMA

    180 ml

    449,00 zł

    249,44 zł / 100g

    Brak opinii

  • TOM FORD

    Tuscan Leather

    Mgiełka do ciała
    150 ml

    389,00 zł

    259,33 zł / 100ml

    8
  • TOM FORD

    Fucking Fabulous

    Mgiełka do ciała
    150 ml

    499,00 zł

    332,67 zł / 100ml

    14
  • CALVIN KLEIN

    Calvin Klein Sheer Peach

    mgiełka do ciała i włosów
    236 ml

    159,00 zł

    67,37 zł / 100ml

    323
  • Nowość

    FENTY SKIN

    Allover Body Mist Lil Miss Wonderful

    Mgiełka zapachowa do ciała
    75 ml

    Od

    95,00 zł

    126,67 zł / 100ml

    7

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    SUMMER FRIDAYS

    Body Fragrance Mist

    Perfumowana mgiełka do ciała
    Vanilla (90 ml)

    Od

    119,00 zł

    132,22 zł / 100ml

    178

    Dostępne w 6 pojemnościach

24 produkty z 77

Nawilżająca, ujędrniająca, odprężająca albo chroniąca przed promieniowaniem UV - w naszych perfumeriach znajdziesz różnorodne mgiełki do ciała, które dopasujesz do swoich potrzeb. Nic więc dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet i są prawdziwym must have w damskiej kosmetyczce. Zalet mgiełki nie sposób przecenić. Po pierwsze działa niczym woda La Prairie zapewniająca przyjemne odświeżenie w ciągu dnia i dodatkowo zawierająca formułę wspomagającą ujędrnienie skóry. Przebywając na słońcu, używaj z kolei mgiełek z filtrem UV, które ochronią Twoje ciało przed szkodliwym promieniowaniem. Aby spotęgować efekt odświeżenia, możesz ochłodzić mgiełkę, przechowując ją w lodówce. Postaw na doskonałą pielęgnację i niezwykły zapach, sięgając po delikatne mgiełki dostępne w Sephora!

Na przykład: name@example.com