APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

ODŻYWIENIE

Włosy suche, mieszane czy tłuste muszą być odżywione, aby były mocne. Jeśli twoje włosy są łamliwe, ta faza jest jeszcze bardziej istotna, ponieważ pozwala włóknom włosa „zregenerować się” i lepiej wchłonąć zabiegi naprawcze. Oleje są znane ze swoich właściwości odżywczych.



12 Produktów
  • MOROCCANOIL

    Moroccanoil Treatment Light

    Olejek do włosów
    50 ml

    Od

    169,00 zł

    338,00 zł / 100ml

    1554

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • MOROCCANOIL

    250 ml

    129,00 zł

    51,60 zł / 100ml

    2509
  • MOROCCANOIL

    50 ml

    Od

    169,00 zł

    338,00 zł / 100ml

    3411

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • MOROCCANOIL

    Intense Hydrating Mask

    Maska do włosów
    250 ml

    Od

    85,00 zł

    90,00 zł / 100ml

    177

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • MOROCCANOIL

    Curl Defining Cream

    Krem definiujący włosy kręcone i falowane
    250 ml

    179,00 zł

    71,60 zł / 100ml

    1656
  • MOROCCANOIL

    250 ml

    135,00 zł

    54,00 zł / 100ml

    2069
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Curl Conditioner

    Odżywka do włosów kręconych
    200ml

    109,90 zł

    54,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    209,00 zł

    -47%

    153
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Curl Reactivator

    Primer do włosów kręconych
    250ml

    103,90 zł

    41,56 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    195,00 zł

    -46%

    297
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Curl Shampoo

    Szampon do włosów kręconych
    250ml

    99,90 zł

    39,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -47%

    145
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Curl Defining Crème

    Krem do włosów kręconych
    60ml

    Od

    46,90 zł

    78,17 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -47%

    19

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Odżywka wygładzająca
    236 ml

    65,90 zł

    27,92 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    115,00 zł

    -42%

    Brak opinii

  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Wygładzający szampon do włosów
    236 ml

    45,90 zł

    19,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    79,90 zł

    -42%

    1

12 produktów z 12