Założycielka Huda Kattan ma ponad dziesięcioletni dostęp do najbardziej znanych na świecie ekspertów, innowacyjnych technologii i liderów branży beauty w świecie pielęgnacji skóry. Jej misją było znalezienie najbardziej skutecznych, niedrogich i prostych rozwiązań, aby osiągnąć szczęśliwą, zdrową skórę i podzielić się nimi ze światem, co doprowadziło ją do uruchomienia debiutanckiej marki Wishful. Marka zainspirowana jest ogromnym zapotrzebowaniem czytelników bloga na produkty do pielęgnacji skóry Huda Beauty oraz followersów na mediach społecznościowych, gdzie marka walczyła z problemami skórnymi, z którymi Huda borykała się przez całe swoje życie.

Yo Glow
Yo Glow

Yo Glow Enzyme Scrub to delikatny, ale skuteczny peeling nasączony enzymami z ananasa i papai, BHA i AHA, które pozostawią Twoją skórę pełną blasku.

Thirst Trap
Thirst Trap

Maska Thirst Trap wzbogacona jest o składniki nawilżające, które dodają skórze energii i elastyczności!

Chin Lift
Chin Lift

Maska tekstylna Chin Lift jest idealna do uzyskania natychmiastowych rezultatów w celu wymodelowania podbródka i nawilżenia suchej skóry w tym obszarze.

Clean Genie
Clean Genie

Balsam ten po wmasowaniu w skórę przy użyciu wody zamienia się w lekki olejek, pozostawiając skórę czystą bez uczucia tłustości.