Wella fusion

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Włosy (3)
Nowości (3)
WELLA PROFESSIONALS (3)
Pianka (2)
W płynie (1)
 • WELLA PROFESSIONALS

  Fusion Intense Repair – Odżywka intensywnie regenerująca do zniszczonych włosów

  Nawet najbardziej zniszczone włosy stają się miękkie, mocne i elastyczne!. Aby zapewnić włosom jeszcze bardziej intensywną kurację regenerującą, stosuj odżywkę wraz z innymi produktami do pielęgnacji z linii Fusion marki Wella Professionals. Dzięki zastosowaniu technologii inspirowanej jedwabiem pajęczym, jednym z najbardziej wytrzymałych włókien naturalnych, produkty z linii Fusion wnikają głęboko do kory włosów, aby odbudowywać je od środka i zapobiegać łamaniu się.
  115,00 zł
  NOWOŚĆ
 • WELLA PROFESSIONALS

  Fusion Intense Repair – Maska intensywnie regenerująca do zniszczonych włosów

  Nawet najbardziej zniszczone włosy stają się miękkie, mocne i elastyczne!. Aby zapewnić włosom jeszcze bardziej intensywną kurację regenerującą, stosuj maskę wraz z innymi produktami do pielęgnacji z linii Fusion marki Wella Professionals. Dzięki zastosowaniu technologii inspirowanej jedwabiem pajęczym, jednym z najbardziej wytrzymałych włókien naturalnych, produkty z linii Fusion wnikają głęboko do kory włosów, aby odbudowywać je od środka i zapobiegać łamaniu się.
  od 25,00 zł
  NOWOŚĆ
 • WELLA PROFESSIONALS

  Fusion Intense Repair – Szampon intensywnie regenerujący do zniszczonych włosów

  Nawet najbardziej zniszczone włosy stają się miękkie, mocne i elastyczne!. Aby zapewnić włosom jeszcze bardziej intensywną kurację regenerującą, stosuj szampon wraz z innymi produktami do pielęgnacji z linii Fusion marki Wella Professionals. Dzięki zastosowaniu technologii inspirowanej jedwabiem pajęczym, jednym z najbardziej wytrzymałych włókien naturalnych, produkty z linii Fusion wnikają głęboko do wnętrza włosów, aby odbudowywać je od środka i zapobiegać łamaniu się.
  od 79,00 zł
  NOWOŚĆ
Polecane