Prada woda perfumowana

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (2)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
Kwiatowy (9)
Owocowy (6)
Orientalny (5)
Drzewny (4)
Piżmowy (3)
Świeże (3)
Słodki (2)
Szyprowy (2)
Aromatyczny (1)
Pikantny (1)
Pudrowy (1)
Waniliowy (1)
51 - 100 ml (12)
≤ 50 ml (4)
101 - 200 ml (1)
Woda perfumowana (12)
Woda toaletowa (1)
Perfumy (12)
PRADA (12)
Standard (9)
 • PRADA

  La Femme Prada - Woda Perfumowana

  La Femme Prada odzwierciedla dwoistość kobiety w wyrafinowanym, zielonym, kwiatowym zapachu, w którym klasyczne i nieoczekiwane składniki pięknie się uzupełniają zaskakujący akord frangipani łączy się z delikatnością ylang ylang i zmysłowością wanilii. Butelka jest owinięta w białą skórę Saffiano, emblematyczną dla Prady, z logo sublimowanym złotymi literami. Wewnątrz, zestaw luster odbija wszystkie oblicza kobiety Prady.
  od 485,00 zł
 • PRADA

  Les Infusions de Prada Iris - Woda Perfumowana

  Zapach złożony z dobrze znanych zapachów, naturalnych olejków i wysokiej jakości ekstraktów, który raczej ujawnia swoją tożsamość poprzez kontrast pomiędzy wielką świeżością, pozorną lekkością i delikatną, zmysłową i mocną zasłoną ", Daniela Andrier, Perfumiarz. "Ten zapach to zaproszenie do marzeń, podróż do Włoch, atmosfera, świeży zapach zmiętej lnianej pościeli i nagiej skóry. Prada prezentuje swój nowy zapach dla kobiet Infusion of Iris.
  od 485,00 zł
 • PRADA

  Les Infusions de Prada Mandarine - Woda perfumowana

  Zapach Unisex. Każda Infuzja jest poetycką, subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii. W sercu kwiat pomarańczy spotyka esencję neroli, tworząc kontrast w tle z namiętnymi nutami opoponaxu.
  639,00 zł
 • PRADA

  Candy - Woda Perfumowana

  Nadzwyczajna kreacja zawiera eleganckie połączenie piżma ze zmysłowym benzoesem i słodkim karmelem. Prada Candy jest zapachem o starannie wyważonej kompozycji zapachowej, która łączy w sobie obfitą ilość wysokojakościowych składników. Krzykliwe, różowo złote zestawienie barw flakonu Candy dodatkowo podkreśla moc tego niepowtarzalnego zapachu.
  od 425,00 zł 297,50 zł
  -30%
 • PRADA

  Infusion d'Oeillet - Woda Perfumowana

  Wyrafinowana infuzja pikantnych nut goździka w wodzie z mandarynki i drzewa sandałowego. Lekki i ciepły, zmysłowy i świeży. Zapach preferowany przez kobiety.
  639,00 zł
 • PRADA

  Infusion d'Amande - Woda Perfumowana

  Każda Infuzja jest poetycką, subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii. Jak poczucie déjà vu, każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z awangardową wizją współczesnego perfumiarstwa. Infuzje Prady na nowo odkrywają naturalność w sposób zdecydowanie nowoczesny, czysty i precyzyjny, czerpiąc jednocześnie z dziedzictwa technik perfumeryjnych.
  639,00 zł
 • PRADA

  Vetiver Infusion - Woda Perfumowana

  Musujące przywołanie wzbogacone świeżością imbiru. Ślad wetiweru, wspomnienie bardzo delikatnej zieleni. Zapach preferowany przez kobiety.
  639,00 zł
 • PRADA

  Iris Cedre - Woda Perfumowana

  Ta woda perfumowana reinterpretuje zapach Infusion d'Iris z potężną, drzewną energią. Infusion d'Iris Cèdre porusza się po linie pomiędzy nutami irysa, neroli, cedru, wetiweru, kadzidła i benzoinu. Każda Infuzja jest poetycką, subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii.
  639,00 zł
 • PRADA

  Luna Rossa Black - Woda Perfumowana

  Prada Black to pierwszy zapach z linii Prada Luna Rossa będący wodą perfumowaną. Głębokie, drzewne nuty tworzą wyjątkowo ekskluzywny, intensywny, elegancki, a zarazem uwodzicielski zapach. Kreatorzy określają kompozycję jako idealne uzupełnienie wielkomiejskich stylizacji szytych na miarę garniturów, ale też nowoczesnych sneakersów.
  od 365,00 zł
 • PRADA

  Les Infusions Mimosa - Woda Perfumowana

  Infusion de Mimosa to świeża, kwiatowa woda perfumowana, w której kwiaty mimozy łączą swój pudrowy zapach z blaskiem mandarynki, tworząc olfaktoryczny wyraz pogodnej radości. Każda Infuzja jest poetycką, subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii. Jak poczucie déjà vu, każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z najnowocześniejszą wizją współczesnego perfumiarstwa.
  639,00 zł
 • PRADA

  Infusion de Rose - Woda Perfumowana

  Każda Infuzja jest poetycką, subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii. Infusion de Rose ujawnia prawdziwą esencję majestatycznej róży, starożytnej, bogatej, wtopionej w aromatyczną wodę z neroli, mandarynki i galbanum. Jak poczucie déjà vu, każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z awangardową wizją współczesnego perfumiarstwa.
  639,00 zł
 • PRADA

  Infusion de Fleur d'Oranger - Woda Perfumowana

  Infusion Fleur d'Oranger to delikatna i czarująca interpretacja złożona z absolutu kwiatu pomarańczy, neroli i jaśminu, rozświetlona wodą mandarynkową. Każda Infuzja jest poetycką, subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii. Jak poczucie déjà vu, każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z najnowocześniejszą wizją współczesnego perfumiarstwa.
  639,00 zł
Polecane