lang-close

Prada woda perfumowana

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
Kwiatowy (11)
Owocowy (6)
Orientalny (5)
Świeże (5)
Drzewny (4)
Piżmowy (3)
Aromatyczny (2)
Słodki (2)
Szyprowy (2)
Pikantny (1)
Pudrowy (1)
Waniliowy (1)
51 - 100 ml (15)
≤ 50 ml (6)
101 - 200 ml (1)
Perfumy (14)
Singles' day (1)
PRADA (15)
Woda perfumowana (12)
Woda toaletowa (1)
Standard (9)
Format podróżny (1)
Nowości (2)
 • PRADA

  PRADA Paradoxe - Woda Perfumowana

  PRADA Paradoxe Woda Perfumowana Zapach Preferowany przez KobietyZapach Paradoxe od marki Prada zaprasza w podróż do źródeł kobiecości i do odkrywania nowych doznań zapachowych.
  star star star star half star   26
  od 375,00 zł
 • PRADA

  La Femme Prada - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.La Femme Prada odzwierciedla dwoistość kobiety w wyrafinowanym zielonym kwiatowym zapachu w którym klasyczne i nieoczekiwane składniki pięknie się uzupełniają zaskakujący akord frangipani łączy się z delikatnością ylang-ylang i zmysłowością wanilii.Butelka jest owinięta w białą skórę Saffiano emblematyczną dla Prady z logo sublimowanym złotymi literami. Wewnątrz zestaw luster odbija wszystkie oblicza kobiety Prady.
  od 419,00 zł
 • PRADA

  Les Infusions de Prada Iris - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Prada prezentuje swój nowy zapach dla kobiet Infusion of Iris.
  star star star star star   2
  od 539,00 zł
 • PRADA

  Candy - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Prada Candy porywa nas w fantastyczną pełną przygód podróż i jednocześnie odsłania nowe pełne ekscesu oblicze kobiecości.
  star star star star half star   5
  od 375,00 zł
 • PRADA

  Luna Rossa Black - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Prada Black to pierwszy zapach z linii Prada Luna Rossa będący wodą perfumowaną.
  star star star star star   5
  od 435,00 zł
 • PRADA

  Infusions de Prada - Infusion Figue - Woda perfumowana

  Energetyczna i bogata woda perfumowana Infusion Figue oddaje złożoność figi jest zielona i drzewna świeża i kremowa. Powalające nuty figi są wzmocnione zielonymi nutami pistacji zmieszanymi z żywicą galbanum i ożywione odświeżającą mandarynką.
  719,00 zł
  Dostępne 171 odcieni
  NOWOŚĆ
 • PRADA

  Les Infusions de Prada Mandarine - Woda perfumowana

  Zapach Unisex.Każda Infuzja jest poetycką subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii.Infuzje na nowo odkrywają naturalność w sposób zdecydowanie nowoczesny czysty i precyzyjny czerpiąc jednocześnie z dziedzictwa technik perfumeryjnych.Jak poczucie déjà vu każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z najnowocześniejszą wizją współczesnego perfumiarstwa.Infusion de Mandarine to rekonstrukcja esencji mandarynkowej zainspirowana pierwszą ćwiartką pierwszej świeżej mandarynki w sezonie.Zapach otwierają nuty gorzkiej pomarańczy i pikantnej zielonej mandarynki.W sercu kwiat pomarańczy spotyka esencję neroli tworząc kontrast w tle z namiętnymi nutami opoponaxu.
  star star star star empty star   1
  769,00 zł 575,90 zł
  Dostępne 28 odcieni
  -25%
 • PRADA

  Luna Rossa Ocean - Woda perfumowana

  Nowa Luna Rossa Ocean Eau de Parfum opiera się na przekonaniu że dzięki technologii będącej przedłużeniem nas samych możemy przesunąć nasze granice na nowo wyobrazić sobie co jest możliwe i zwiększyć naszą wydajność.Luna Rossa Ocean to zapach dla mężczyzn Fougère Boisé Ambré który łączy intensywne wyrafinowanie i zmysłowość z najnowszą technologią i najlepszymi naturalnymi składnikami.Ta woda toaletowa otwiera się ożywczą eksplozją esencji grejpfruta skontrastowaną z drzewnym blaskiem kadzidła i bogatym akordem wanilii.
  od 429,00 zł
  NOWOŚĆ
 • PRADA

  Vetiver Infusion - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Ślad wetiweru wspomnienie bardzo delikatnej zieleni.Musujące przywołanie wzbogacone świeżością imbiru.
  769,00 zł
  Dostępne 2 odcieni
 • PRADA

  Infusion de Rose - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Każda Infuzja jest poetycką subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii. Infuzje Prady na nowo odkrywają naturalność w zdecydowanie nowoczesny czysty i precyzyjny sposób czerpiąc jednocześnie z dziedzictwa technik perfumeryjnych.Jak poczucie déjà vu każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z awangardową wizją współczesnego perfumiarstwa.Infusion de Rose ujawnia prawdziwą esencję majestatycznej róży starożytnej bogatej wtopionej w aromatyczną wodę z neroli mandarynki i galbanum.
  769,00 zł
  Dostępne 2 odcieni
 • PRADA

  Infusion d'Oeillet - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Lekki i ciepły zmysłowy i świeży.Wyrafinowana infuzja pikantnych nut goździka w wodzie z mandarynki i drzewa sandałowego.
  715,00 zł 535,90 zł
  Dostępne 2 odcieni
  -25%
 • PRADA

  Infusion d'Amande - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Każda Infuzja jest poetycką subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii.Infuzje Prady na nowo odkrywają naturalność w sposób zdecydowanie nowoczesny czysty i precyzyjny czerpiąc jednocześnie z dziedzictwa technik perfumeryjnych.Jak poczucie déjà vu każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z awangardową wizją współczesnego perfumiarstwa.Infusion d'Amande to eau de parfum którego bogactwo emanuje z nut migdałów połączonych z bergamotką.W nutach górnych gorzki migdał łączy się subtelnie z nutami cytrusowymi i wprowadza anyżowe kwiatowe i korzenne serce.W bazie fasolka tonka dopełnia kompozycję reinterpretując migdał w nowy sposób.
  star star star star star   1
  769,00 zł
  Dostępne 70 odcieni
 • PRADA

  Infusion de Fleur d'Oranger - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Każda Infuzja jest poetycką subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii.Infuzje na nowo odkrywają naturalność w zdecydowanie nowoczesny czysty i precyzyjny sposób czerpiąc jednocześnie z dziedzictwa technik perfumeryjnych.Jak poczucie déjà vu każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z najnowocześniejszą wizją współczesnego perfumiarstwa.Infusion Fleur d'Oranger to delikatna i czarująca interpretacja złożona z absolutu kwiatu pomarańczy neroli i jaśminu rozświetlona wodą mandarynkową.
  769,00 zł
  Dostępne 4 odcieni
 • PRADA

  Les Infusions Mimosa - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Każda Infuzja jest poetycką subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii.Infuzje na nowo odkrywają naturalność w sposób zdecydowanie nowoczesny czysty i precyzyjny czerpiąc jednocześnie z dziedzictwa technik perfumeryjnych.Jak poczucie déjà vu każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z najnowocześniejszą wizją współczesnego perfumiarstwa.Infusion de Mimosa to świeża kwiatowa woda perfumowana w której kwiaty mimozy łączą swój pudrowy zapach z blaskiem mandarynki tworząc olfaktoryczny wyraz pogodnej radości.
  715,00 zł 535,90 zł
  Dostępne 1 odcieni
  -25%
 • PRADA

  Iris Cedre - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Każda Infuzja jest poetycką subtelną i rzemieślniczą interpretacją ikonicznego składnika perfumerii.Infuzje na nowo odkrywają naturalność w sposób zdecydowanie nowoczesny czysty i precyzyjny czerpiąc jednocześnie z dziedzictwa technik perfumeryjnych.Jak poczucie déjà vu każda infuzja łączy dziedzictwo przeszłości z awangardową wizją współczesnego perfumiarstwa.Infusion d'Iris Cèdre to olfaktoryczna interpretacja zapachu Cedar od Prady.Ta woda perfumowana reinterpretuje zapach Infusion d'Iris z potężną drzewną energią.Infusion d'Iris Cèdre porusza się po linie pomiędzy nutami irysa neroli cedru wetiweru kadzidła i benzoinu.
  769,00 zł
  Dostępne 1 odcieni
Polecane