Perfumy Damskie Calvin Klein Eternity

Perfumy damskie Calvin Klein Eternity to synonim klasyki i subtelności. Zapachy z tej kolekcji od lat zachwycają kobiety na całym świecie, oferując wyjątkowe kompozycje idealne na każdą okazję. W SEPHORA znajdziesz różnorodne wersje tej ikonicznej serii, które podkreślą Twój styl i indywidualność.


10 Produktów
  • CALVIN KLEIN

    Eternity for Men

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    249,00 zł

    519,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    349,00 zł

    -25%

    Brak opinii

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CALVIN KLEIN

    Eternity for Men

    Woda perfumowana
    50 ml

    259,90 zł

    519,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    349,00 zł

    -25%

    Brak opinii

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CALVIN KLEIN

    Eternity for Women

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    275,00 zł

    916,67 zł / 100ml

    15

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Nowość

    CALVIN KLEIN

    30 ml

    Od

    309,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CALVIN KLEIN

    Eternity for Women

    Woda perfumowana Intense
    100 ml

    252,90 zł

    252,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    529,00 zł

    -52%

    1087

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CALVIN KLEIN

    Eternity for Women

    Woda perfumowana Intense
    30 ml

    Od

    139,90 zł

    466,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    289,00 zł

    -51%

    1087

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Od

    219,00 zł

    730,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    309,00 zł

    -29%

    745

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CALVIN KLEIN

    100 ml

    365,90 zł

    365,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    489,00 zł

    -25%

    268
  • CALVIN KLEIN

    100 ml

    365,90 zł

    365,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    489,00 zł

    -25%

    268
  • Od

    289,00 zł

    963,33 zł / 100ml

    387

    Dostępne w 4 pojemnościach

10 produktów z 10

Na przykład: name@example.com

Perfumy damskie Calvin Klein Eternity – różnorodność zapachów dla każdej kobiety

Kategoria Perfumy damskie Calvin Klein Eternity to wyjątkowe zapachy, które zyskały miano klasyków w świecie perfum. Główne miejsce zajmuje Calvin Klein Eternity for Women – zapach inspirowany wieczną miłością. Kompozycja ta łączy w sobie świeżość cytrusów z delikatnością białych kwiatów i subtelnym wykończeniem drzewnymi nutami.

W tej kategorii znajdziesz również nowoczesne interpretacje klasycznej wersji, takie jak Calvin Klein Eternity for Women Reflections, który zachwyca wodno-kwiatowymi akordami, podkreślającymi delikatność i wyrafinowanie. Idealnie sprawdzi się dla kobiet, które szukają lekkiego, odświeżającego zapachu na co dzień.

Dla miłośniczek bardziej zmysłowych kompozycji marka przygotowała Calvin Klein Eternity for Women Aromatic Essence. To zapach, który łączy w sobie głębię drzewnych akordów z elegancją aromatycznych ziół. Ta wersja to idealny wybór na wieczorne wyjścia i specjalne okazje.

Wszystkie zapachy z tej kolekcji wyróżniają się niezwykłą trwałością i harmonijną kompozycją, która podkreśla indywidualny styl każdej kobiety.

Dlaczego warto wybrać perfumy damskie Calvin Klein Eternity w SEPHORA?

Decydując się na Perfumy damskie Calvin Klein Eternity w SEPHORA, zyskujesz dostęp do oryginalnych produktów najwyższej jakości. Każda buteleczka tej kolekcji to połączenie wyjątkowego designu i zapachu, który pozostaje w pamięci na długo.

W SEPHORA znajdziesz nie tylko klasyczne wersje perfum Eternity, ale również ich limitowane edycje i współczesne reinterpretacje, takie jak Eternity Reflections czy Eternity Aromatic Essence. Dzięki tej różnorodności łatwo dopasujesz zapach do swoich potrzeb, niezależnie od okazji czy pory roku.

Kolekcja Eternity to również doskonały pomysł na prezent. Subtelne i ponadczasowe kompozycje zachwycą każdą kobietę, która ceni klasykę w nowoczesnym wydaniu. Dzięki SEPHORA możesz mieć pewność, że wybierasz najlepsze perfumy, które spełnią Twoje oczekiwania. Sprawdź również zapachy Calvin Klein Euphoria.