lang-close

Mugler Angel różowy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Drzewny (3)
Kwiatowy (3)
Owocowy (3)
Słodki (2)
Orientalny (1)
Świeże (1)
Szyprowy (1)
≤ 50 ml (4)
51 - 100 ml (3)
Perfumy (4)
MUGLER (4)
Standard (1)
Z możliwością uzupełnienia (1)
Woda perfumowana (2)
Nowości (1)
 • MUGLER

  ANGEL MUSE - Woda Perfumowana

  Odkryj odważną wariację Angel w wodzie perfumowanej Angel Muse, silnym zapachem, który łączy typową anielską słodycz z roślinną świeżością wetiweru. Tak uzależniająca jak pierwsza kompozycja Angel Eau de Parfum, Angel Muse zabiera nas w eksplozję w trzech aspektach, niesionych przez atrakcyjne owocowe nuty grejpfruta i różowych jagód, uzależniającą słodycz kremu z orzechów laskowych i magnetyczne połączenie wetywerii i paczuli. Zapach preferowany przez kobiety.
  star star star star half star   20
  od 325,00 zł 210,90 zł
  -35%
 • MUGLER

  Angel Nova - Woda toaletowa

  Są one połączone z miękkim piżmem aby ujawnić delikatny zapach pełen obietnic.Każda nuta oferuje unikalny zapach który ujawnia różne niuanse Angel Nova EDT.Zniewalający flakon wody toaletowej Angel Nova został ubrany w nowy świetlisty odcień różu. Angel Nova by Mugler nowy zapach uosabiający ducha dzisiejszej kobiety. Kobieca i zrelaksowana woda toaletowa Angel Nova to zapach nowoczesnej bohaterki która sprawia że jej marzenia stają się rzeczywistością a rzeczywistość snem.Promienny zapach Angel Nova to woda toaletowa dla kobiet która budzi zmysły i uosabia radość życia.Rozpyl wdychaj i śnij... Fuzja trzech urzekających i promiennych obliczAkord liczi połączony z odrobiną olejku bergamotki który odzwierciedla esencję wody toaletowej Angel Nova.
  od 449,00 zł
  NOWOŚĆ
 • MUGLER

  ANGEL NOVA - Woda Perfumowana

  Wszystkie flakony można napełniać ponownie; wystarczy zakup ekologicznego flakonu o pojemności 100 ml którym można napełnić flakoniki w kształcie gwiazdy o pojemności 10 30 50 oraz 100 mililitrów.GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub składniki pozyskiwane w sposób zrównoważonyGOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazony Zapach preferowany przez kobiety.Nowa urzekająca woda perfumowana stworzona na bazie niepokojącego połączenia uzależniających owocowych nut wyjątkowej biotechnologicznej róży MUGLER oraz żywych i wibrujących drzewnych akordów.Intensywny zapach dla nowoczesnej bohaterki która realizuje swoje marzenia i sprawia że rzeczywistość staje się snem.Zapach oferuje też nowe spojrzenie na królową kwiatów która występuje w perfumach w postaci unikatowej kosmicznej róży czyli innowacyjnego składnika stworzonego z podwójnego ekstraktu róży damasceńskiej. Pierwszą naturalną esencję klasyczną i elegancką uzupełnia drugi naturalny ekstrakt podkręcony dziki i zmysłowy.
  star star star star star   1
  od 295,00 zł
  GOOD FOR
 • MUGLER

  Angel Nova - Zestaw

  MUGLER rozświetli Twój sezon świąteczny!Daj się oczarować Angel Nova Eau de Parfum stworzonej przez MUGLER. Uzupełnij kroplą perfum na punkty pulsacyjne nadgarstki szyję...Angel Nova Eau de Parfum ubiera kobiety w odważną gourmandową aurę owocowych kwiatowych i drzewnych nut.Butelka MUGLER jest jak rzeźba. Urzekająca woda perfumowana zabarwiona nadprzyrodzonymi nutami.Angel Nova Eau de Parfum należy do rodziny owocowo kwiatowo drzewnej i został opracowany w trzech obliczach cudowne oblicze łączące malinę i Litchi; super oblicze zbudowane wokół unikalnej róży sygnowanej MUGLER teksturowanej i zmysłowej; oblicze mocy łączące drzewo Akigalawood i Benjoin.Butelka w kształcie gwiazdy została na nowo opracowana aby dumnie wznosić się na tle wizerunku kobiety Angel Nova.
  star star star star star   2
  429,00 zł 299,90 zł
  -30%
Polecane