Krem Chanel

Ekskluzywna pielęgnacja zaczyna się od produktów, które łączą zaawansowane technologie z elegancją – a kremy Chanel są tego doskonałym przykładem. W ofercie perfumerii SEPHORA znajdziesz starannie opracowane formuły, które odpowiadają na różne potrzeby skóry. Od rewitalizacji, przez głębokie nawilżenie, aż po luksusową pielęgnację ciała – kremy Chanel to nie tylko skuteczność, ale i wyjątkowe doświadczenie zmysłowe. Sprawdź, który z nich stanie się elementem Twojego codziennego rytuału.


71 Produktów
  • CHANEL

    LES BEIGES EAU DE TEINT

    Lekki Podkład Do Twarzy
    Light deep (30 ml)

    329,00 zł

    1.096,67 zł / 100ml

    63

    Dostępne w 6 odcieniach

  • CHANEL

    HYDRA BEAUTY CRÈME

    Nawilżanie, Ochrona, Blask
    SŁOICZEK 50G

    260,00 zł

    520,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    279,00 zł

    11
  • CHANEL

    LE LIFT

    Krem Pod Oczy
    15g

    336,00 zł

    2.240,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    340,00 zł

    3
  • CHANEL

    LE LIFT

    Krem Pod Oczy
    15g

    336,00 zł

    2.240,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    340,00 zł

    3
  • CHANEL

    HYDRA BEAUTY CAMELLIA WATER CREAM

    Rozświetlająca Emulsja Nawilżająca
    30 ml

    289,00 zł

    963,33 zł / 100ml

    9
  • CHANEL

    LA MOUSSE

    Oczyszczający Krem-pianka Z Kamelią
    150ml

    275,00 zł

    183,33 zł / 100ml

    5
  • CHANEL

    LA MOUSSE

    Oczyszczający Krem-pianka Z Kamelią
    150ml

    275,00 zł

    183,33 zł / 100ml

    5
  • CHANEL

    50ml

    220,00 zł

    440,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    223,00 zł

    6
  • CHANEL

    50ml

    220,00 zł

    440,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    223,00 zł

    6
  • CHANEL

    LA CRÈME MAIN

    Krem Do Rąk
    50ml

    289,00 zł

    578,00 zł / 100ml

    1
  • CHANEL

    LE LIFT

    Wygładzający Krem ​​Na Noc
    50ml

    739,00 zł

    1.478,00 zł / 100ml

    2
  • CHANEL

    HYDRA BEAUTY MICRO CRÈME

    Wzmacniające I Wypełniające Nawilżenie
    50g

    332,00 zł

    664,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    380,00 zł

    3
  • CHANEL

    HYDRA BEAUTY MICRO GEL CRÈME

    Wzmacniające I Wypełniające Nawilżenie
    50g

    332,00 zł

    664,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    380,00 zł

    Brak opinii

  • CHANEL

    CHANCE EAU TENDRE

    Mleczko Nawilżające
    400ml

    445,00 zł

    111,25 zł / 100ml

    1
  • CHANEL

    UV ESSENTIEL

    Kompleksowa Ochrona Uv – Spf 50
    30 ml

    299,00 zł

    996,67 zł / 100ml

    2
  • CHANEL

    N°1 DE CHANEL KREM Z CZERWONĄ KAMELIĄ

    Wypełnia – Wygładza – Chroni
    50g

    415,00 zł

    830,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    519,00 zł

    Brak opinii

  • CHANEL

    N°1 DE CHANEL KREM Z CZERWONĄ KAMELIĄ

    Wypełnia – Wygładza – Chroni
    50g

    415,00 zł

    830,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    519,00 zł

    Brak opinii

  • CHANEL

    COCO MADEMOISELLE

    Jedwabisty Krem Do Ciała
    150g

    455,00 zł

    303,33 zł / 100g

    Brak opinii

  • CHANEL

    HYDRA BEAUTY MICRO CRÈME YEUX

    Nawilżający Krem Do Pielęgnacji Okolic Oczu
    15g

    329,00 zł

    2.193,33 zł / 100ml

    1
  • Nowość

    CHANEL

    LE LIFT FLUIDE

    Zmarszczki, Kontury I Pory
    50 ml

    869,00 zł

    1.738,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • CHANEL

    CHANCE

    Krem do ciała
    150 g

    328,90 zł

    219,27 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    Brak opinii

  • CHANEL

    CHANCE

    Krem do ciała
    150 g

    328,90 zł

    219,27 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    Brak opinii

  • CHANEL

    BLEU DE CHANEL

    Krem Nawilżający 3W1
    90 ml

    365,00 zł

    405,56 zł / 100ml

    Brak opinii

  • CHANEL

    N°1 DE CHANEL

    Bogaty Krem Rewitalizujący – Wymienny Wkład
    50G WKŁAD WYMIENNY

    475,00 zł

    950,00 zł / 100g

    2

24 produkty z 71

Na przykład: name@example.com

Kremy Chanel – skuteczność i luksus w jednej formule

Wśród propozycji Chanel warto wyróżnić N°1 DE CHANEL Krem z czerwoną kamelią, który działa przeciw oznakom starzenia, intensywnie nawilżając i nadając skórze promienny wygląd. Dla osób ceniących otulające formuły do ciała, Coco Mademoiselle Jedwabisty Krem Do Ciała zapewnia zmysłową pielęgnację i subtelny zapach kultowego zapachu. Chanel Sublimage La Crème Yeux to z kolei ekskluzywny krem pod oczy, który wygładza, ujędrnia i rozjaśnia spojrzenie. Męska propozycja – Bleu de Chanel Krem Nawilżający 3w1 – sprawdzi się zarówno jako krem po goleniu, jak i codzienna pielęgnacja skóry twarzy. Niezależnie od wyboru, kremy Chanel zapewniają skuteczność opartą na badaniach oraz doznania, które zamieniają rutynę w rytuał.

Dla kogo są kremy Chanel?

Kremy Chanel zostały stworzone z myślą o osobach wymagających – tych, którzy oczekują więcej niż podstawowej pielęgnacji. Luksusowe formuły są odpowiednie dla różnych typów skóry i różnych potrzeb – od regeneracji po nawilżenie i ochronę. W perfumerii SEPHORA znajdziesz zarówno kremy do twarzy, jak i do ciała, przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Dzięki zaawansowanej technologii i unikalnym składnikom kremy Chanel pozwalają cieszyć się pięknem skóry przez dłużej.